Zyra e BE-së: Dallimet politike nuk zgjidhen me një takim me liderët
frasher krasniqiG

Zëdhënësi i VV’së: Haradinaj gabon që shkon te Presidentja, rezistencën ndaj Qeverisë do ta çojmë deri në fund

jahjaga-rambo-qev5921_n

Jahjaga i vlerëson konstruktive qëndrimet e liderëve politikë rreth ngërçit

beee

Zyra e BE-së: Dallimet politike nuk zgjidhen me një takim me liderët

gjerman

Kosova merr 20 milionë euro nga Gjermania

cccc

Çollaku kërkon mbështetjen e Çekisë për vizat

ramush_haradinaj_76172

Haradinaj: S’kam asgjë personale me zotin Veseli, takimi ishte ndërmjet kryetarëve të partive politike

jj

Nuk mbahet seanca rreth përleshjes së deputetëve Selimi – Kamishi

QQ

Ministri Rrahmani akuzon QKUK-në për sabotimin e projektit 17-milionësh

HYS

Me birra e raki, Durmishi nuk ndalet

raa

Haradinaj: Zgjidhja e vetme është shpërbërja e Parlamentit

Sport

Milan dhe frika ndaj ekipeve të vogla

Milan dhe frika ndaj ekipeve të vogla

Skuadra e Sinisa Mihajlovic,po zhvillon një sezon me ulje dhe ngritje. Fiton në derbi ndaj Interit,arrin të marrë një trepikësh në një fushë jo të lehtë sic është ajo e Palermos dhe barazon në shtëpi ndaj Udineses, një takim i [...]

Showbiz

Nëna e Amber Rose e sfidon të bijën

Nëna e Amber Rose e sfidon të bijën

Këtë imazh ajo e ka shpërndarë me rastin e ditëlindjes së nënës, me të cilën ka festuar në Las Vegas. “Nëna ime (znj. Dottie) dhe unë, duke festuar ditëlindjen e saj, në natën e kaluar në Vegas! Urime ditëlindjen mami”,- ka [...]

Lifestyle

Joshja seksuale dhe “loja paraprijëse” në trupin e mendjen tuaj

Joshja seksuale dhe “loja paraprijëse” në trupin e mendjen tuaj

Joshja seksuale mund të ndizet nga çdo shenjë, e cila mund të konsiderohet erotike. Të parit, të dëgjuarit, të nuhaturit dhe të menduarit për diçka vërtet seksi mund të nxisin drejtpërdrejt joshjen seksuale. Këto stimulues mund të mësohen pjesërisht dhe [...]

Tech

Shoferi i vendos elektroshok makinës, hajdutët i zë rryma (Video)

Shoferi i vendos elektroshok makinës, hajdutët i zë rryma (Video)

Nëse diçka duket shumë e bukur për të qenë e vërtetë, shpeshherë ndodh që nuk është. Këtë “hajdutët” e kanë mësuar në mënyrën e ashpër pasi kanë marrë një shok, si fizik ashtu dhe emocional kur zbuluan se makina 300 mijë [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!