Lifestyle
Anulohet konkursi për Drejtor të Teatrit Kombëtar
Dua Lipa triumfoi mbrëmë në Brit Awards 2021
Filmi “Zgjoi” arrin marrëveshje me distributorë të mëdhenj botëror
Përfitimet nga një gotë verë në ditë
Në Kirgistan pihet një ilaç i krijuar nga babai i presidentit, ekspertët paralajmërimeve se është vdekjeprurës
Tmerr nga India/ Vajza 16-vjeçare lidhet me përdhunuesin dhe turpërohen në mes të fshatit (Video)
Je e dashuruar me një burrë të martuar? 13 të vërteta që duhet t’i pranosh
Mjeshtëria e shitjes: Pikat kryesore gjatë komunikimit me klientin
Lirak Çelaj kërkon zëvendësimin e Kadri Veselit me Vlora Çitakun
Kur pini alkool, flisni më mirë gjuhë të huaja
Twitter kufizohet brenda Rusisë, i ndalet shpejtësia
Fasulet i shërojnë këto sëmundje mjaft të përhapura
“Çmendet” e reja, heq pantallonat në mes të Tiranës dhe fton kalimtarët t’i shohin hiret (Video)
Dhimbjet e frikshme të gjoksit që po i ngatërroni me atakun në zemër
Avokado, burim i vitaminave dhe mineraleve të rëndësishme për fëmijët
Gjërat që nuk guxoni t’i thoni në një intervistë pune
Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini t’ju ikë
A është vera shkaku i dhimbjeve të kokës?
Intervistë me seksologun Hajrullah Fejza: Vdekjet e të moshuarve në motele nga viagra, fajtorë kryesor mjekët dhe farmacistët
SHBA: Pentagoni urdhërohet të tregojë gjithçka di për UFO-t brenda 180 ditëve
Pse femrat kanë simptoma më të lehta të COVID-19 sesa meshkujt?
5 mënyra për të larguar lidhjet toksike
Asnjëherë mos i dërgoni këto 15 gjëra me mesazh me tekst ose email
Gratë “Hasjane” vendosen në sheshin “Zahir Pajaziti”
​OLAF zbuloi dezinfektuesin e importuar nga Turqia – shumë i rrezikshëm për shëndetin
Rreziku nga insuficienca e zemrës: Si të njohim simptomat e hershme?
Kujdes: Mos i pastroni këto dhjetë gjëra me peceta dezinfektuese
Autostrada është ‘shenjtorja gjermane’: A e dini të kaluarën e saj të errët?
Sa qen shihni në foto? Numri zbulon moshën tuaj aktuale mendore
Zbulohet simptoma më e zakonshme e koronavirusit
Problemet shëndetësore që shkaktohen nga ajri i kondicionuar
Ushqimet që rrisin më tepër tensionin e lartë të gjakut
Osmani dorëzoi dekoratën “Urdhri Dr. Ibrahim Rugova” për aktivisten Sevdije Ahmeti
Një rrugë e sigurt që çon në prishjen e një lidhje apo martese me partnerin
​Mbani diabetin nën kontroll me 5 ushqime të mrekullueshme
Tri trendet e flokëve që do i shohim gjithandej gjatë vitit 2021
​Testoni veten sa jeni të vëmendshëm: Gjeni pesë objekte të fshehura
Shkencëtarët zhvillojnë mjetin që zbulon COVID-19 nga rrezet rëntgen me saktësi 83%
Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit – sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?
​Inteligjenca artificiale do ta dijë kur nuk i besojmë
Nëna e dhjetë fëmijëve vdes 11 ditë pasi solli në jetë vajzën e saj të parë
​8 gjëra që tërheqin gjininë e kundërt si magnet
Shteti shet veturën e konfiskuar, tash duhet t’i kthejë borxhin pronarit
​5 gjëra te një grua që rrëzon çdo burrë në këmbë
​5 mënyra për të shmangur infektimin me koronavirus në ambiente të mbyllura
Ju mund ta përdorni aspirinën në shumë mënyra befasuese! A e dini këtë?
Nis Java e Kuzhinës italiane në Kosovë
Çka është mjegulla e trurit dhe si trajtohet ajo?
​Në Francë vriten 1000 vizona për shkak të virusit korona
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari