Stil
Hapet lokali i parë Line Homewear, i veshjeve për femra
Pesë ndryshimet që i sjell ligji i ri për punojësit e kualifikuar për t’u punësuar në Gjermani – Punsohu.eu
Emily Ratajkowski seksi në të bardha
Revolucioni Duplex, fillon dimri i zjarrtë me enterier të veçantë (Foto)
Vila në Havana ku pushoi Obama, shtëpi e shqiptarëve (Foto)
Mbipesha dobëson kujtesën
Ja pse bëhemi alergjikë papritmas
Studimi/ Gjumi i pasdites përmirëson kujtesën
Lapsi qetëson dhimbjet e kokës
Pse femrat duhet të flenë të zhveshura
Modelja sllovene mund të bëhet Zonja e Parë në SHBA
Jeta e shfrenuar e fëmijëve të miliarderëve rusë / FOTO
Keni ftohtë gjatë gjithë kohës? Kjo mund të jetë arsyeja
Të rregullosh shtratin në mëngjes, është e dëmshme për shëndetin
Si të mposhtni ankthin me mënyra natyrale!
Parandalojeni prishjen e dhëmbëve, duke i larë me këtë përbërës
Ja arsyeja pse ju keni aq shumë jashtëqitje gjatë menstruacioneve
Këto pesë shenja do t’ju bëjnë ta lini alkoolin
Shokuese/ Ja si e shkatërron iPad-i trurin e fëmijëve
Vajzat që flejnë shumë ditën janë më të etura për seks
Reagimi i trupit pas konsumimit të pijeve energjike
Thuajini ‘lamtumirë’ pagjumësisë me këtë metodë
Mësoni disa fakte interesante për lotët
Studim/Bletët mund të zbulojnë kancerin
Teknologjia do lërë gjysmën e botës miope deri në 2050. Simptomat dhe shenjat
Kënaqësia e femrave dhjetëfish më e fortë se ajo e meshkujve
9 ushqimet që duhen shmangur kur jeni me diabet
Seksi i përditshëm nuk të bën të lumtur
Identifikohet shkaku i depresionit pas lindjes
Xhinset, ta shuajmë pak kureshtjen ç’mister kanë
Një vakt në Fast-Food? Ja sa sëmundje mund të merrni
Ja si ta ndaloni gjakderdhjen për 10 sekonda
Si të nxitni daljen e foshnjës: A duhet që trupi të jetë udhëzuesi juaj?
Trendi më i çuditshëm i thonjve
Dhëmbë të pastër, për një zemër dhe tru të shëndetshëm
Pse nuk duhet të heqim dhëmbin e pjekurisë
Konsumimi i  peshkut në shtatzani, ja si ndikon te fëmija
Hiqni qafe gurët në veshka përmes recetës tradicionale
Këmbët e kryqëzuara si veti sjell pasoja
Ja si të eleminoni “barkun e varur” në pjesën e poshtme
Paracetamoli gjatë shtatzënisë shkakton astmë tek fëmijët
Qumështi i gjirit dhe funksionimi i tij
Lidhja e gjatë ndikon në shëndetin mendor. Ja si…!
Ndalohet paracetamoli gjatë shtatzënisë
Qëndrimi ulur dëmton trurin
I këput organin gjenital kunatit dhe e dërgon në polici: Më përdhunonte vazhdimisht
Daltonizmi, si diagnostikohet dhe cilat janë simptomat
Psikopatia mund të dallohet që në moshë të vogël
A është i sigurtë seksi gjatë shtatzanisë?
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari