Eros
Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri?
​Sa zgjat pasioni seksual në marrëdhënie dhe pse dobësohet?
Ja pse tradhtojmë! E thotë shkenca…
8 gjëra që i ndodhin trupit tuaj kur nuk kryeni më marrëdhënie seksuale
Ritës dhe motrës së saj nëna iu publikon foto me bikini
Ky është gabimi kryesor që bëni gjatë seksit
Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)
A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)
Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda
Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)
Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!
I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…
“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja
Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18
Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!
Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18
Triologjia e seksit anal/ Udhëzues për një kënaqësi të madhe dhe të shëndetshme +18… (Foto)
Burrat që kanë këtë formë të organit gjenital rrezikohen nga ky lloj kanceri
Doktoresha ndahet nga i dashuri: Më tha se vagina ime…(Foto)
“Do të jap virgjërinë time”, 15-vjeçarja nga Berati ofrohet për para, arsyeja e trishtë (Foto)
Në një galeri të vetme, këto janë dashnoret e politikanëve shqiptarë (Foto)
Seks gjatë orarit të punës: Nëpunësit civil kapen në aksion, kërcënohen me përjashtim nga puna (Video)
“Nuk do të bëj më seks të keq” (Foto) +18
Ja dëmet e shkaktuara nga seksi anal… do t’ju pataksin! +18
Skandaloze! Beogradi, ‘strofulla’ ku turistët kryejnë seks me kafshët
Daqiq nuk di anglisht, por shikoni si këndon turqisht para Erdoganit (Video)
Piknik dhe çmenduri: Festivali i seksit ‘Teddy Bare’ në SHBA (Foto +18)
Kapen duke bërë seks të hapur në rrugë, çifti filmohen dhe ia postojnë videon (Video, +18)
Trondit 27-vjeçarja: Po bëj seks të çmendur me tre kolegë, por i dashuri…
“S’dalim dot në ballkon se shohim këta duke kryer marrëdhënie”, çifti në Fier (Foto +18)
‘Ishte i pari për mua, më bleu iPhone’/ Rrëfimi i vajzës nga Laçi për lidhjen me burrin e martuar…
Pozicionet seksi/ I hipi të dashurit sipër, detaji i këtyre fotove ka bërë bujë në internet… +18
I thotë të dashurit se është me shoqen, i riu e kap ‘mat’ me dy djem
“Dashnori i mamit zhvishej para meje”, vajza nga Shkodra rrëfen tmerrin pas vdekjes së babait
Këtë lloj të femrave meshkujt e tradhtojnë më së shumti
Për orgazëm më të mirë, kjo është koha e duhur për seks
A është ky filmi i parë shqiptar me pullë të kuqe?
Çfarë duhet të dini për seksin pas lindjes
Seksi më i shtrenjtë i të gjithë kohërave
“Si gënjeva për virgjërinë për t’u martuar në Australi”, vajza nga Shkodra tregon vuajtjet që kaloi
Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë
8 gjëra për të cilat meshkujt “luten” që femrat mos i bëjnë në shtrat +18
Ja një metodë e re për të zgjatur penisin, flet njeriu e zgjati të vetin
“S’ka ngel njeri pa e q** në Shkodër”, flet “virgjëresha” që i dolën bisedat erotike: Ma ka bërë … (Foto)
Vaginat që kushtojnë miliona dollarë. Yjet hapin këmbët dhe …‘zogu’ del në shesh (Foto +18)
Kështu mund ta kuptoni nëse një femër sapo ka bërë seks
‘Do bëjmë seks tresh me burrin tim’/ Parukierja e Divjakës një ‘lubi’ seksi, i propozon vajzës në Instagram… (Foto)
Rrëfehet 31 vjeçari: Punoj jashtë vendit dhe kur vij dua të bëj seks me gruan, por ajo…
Hajni shkon për të vjedhur por e lë përgjysmë për të bërë seks (Video)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari