Pas rënies së Facebook-ut, Musku tallet me rivalët

E publikuar: 05/03/2024 20:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas rënies së Facebook, Elon Musk pronar i rrjetit social X si dhe përdoruesit e këtij rrjeti, filluan të tallen në llogari të rivalëve.

Musk dhe mijëra tjerë filluan të shpërndajnë “meme” lidhur me aplikacionet e njohura të Meta, Facebook dhe Instagram që ishin jashtë funksionit për afro një orë.