Abrashi: Monopl City së shpejti në qytetin e Gjilanit

E publikuar: 16/03/2022 17:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pronari dhe CEO i Exclusive Group, Gazmend Abrashi përmes një postimi në facebook ka njoftuar se së shpejti Exclusive Group në do të fillloj në sfida të reja, “Monopol City në qytetin e Gjilanit”.

“Shumë punë e përkushtimpër të sjelllur koncept të ri të ndërtimit që avanson kualitetin e jetës. Coming soon….”