Fun
Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës
Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare
Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!
Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë
“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi
Heq borën me … flakëhedhës – video
‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)
Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)
E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur
Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)
Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’
16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)
Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)
Ja çka i ndërtoi gruas së tij!
Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)
Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)
“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)
Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina
22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit
Habit i riu, merr lavamanin për të larë duart me vete (Foto)
Tenton të bëj stila me motoçikletë
Pasi i goditi dhe i rrëzoi në tokë atë dhe nënën e tij, i inatosur djali i vogël godet makinën me shkelma
Si të shpëtoni nga aroma e pakëndshme e këpucëve
“Stupcat” tallen keq me zgjedhjet, tregojnë si shiten votat në Kosovë
Ramush Haradinaj mbyll me këngë emisionin
Mashtrimi i çuditshëm optik, nuk dihet nëse shfaqet bregdeti apo dera e dëmtuar e një makine
Shkrepte plumba gome nëpër dhomë, qëlloi në fytyrë të vëllain që hyri papritmas (Video)
Birraria belge do të paguajë pushimet në Belgjikë, atyre që duan të shëtisin dhe pinë birra (Video)
Ngjashmëria madhe e punonjësit të ndërtimit me presidentin Trump (Video)
Gjyshet u mësuan të vizatojë grafitë me sprei, si pjesë e një festivali (Video)
Brenda ilixhes japoneze që është braktisur para 20 vitesh (Video)
Zuri një peshk më të gjatë se vet ai, me një shkop që peshkohen peshqit e vegjël (Foto)
Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)
Kishte votuar “partinë e gabuar”, votuesi në Indi këput gishtin e tij (Foto/Video)
Zebra dhe gjirafa në garë vrapimi para vizitorëve të kopshtit zoologjik (Foto)
Njoftimi nëpërmjet gazetës, se një çift i ri janë ekskluzivisht në lidhje (Foto)
Befasia më e madhe për nusen, ishte një qen që ia dhuroi bashkëshorti gjatë dasmës (Video)
I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)
Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)
Shpëtohen 47 mace që jetonin në kushte shumë të vështira  në shtëpinë e një pensionisteje (Foto)
Rrotullimi i suksesshëm mbi një hapësirë të gjerë, deri në anën tjetër të pishinës (Video)
Teknika e thjeshtë që përdori nusja, për të mos e zhytur fustanin e bardhë në tualet (Foto)
Krokodilin gjigant që ra në pishinë, e largoi një profesionist që merret me reptilë (Video)
Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)
Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)
Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)
Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)
E kuptojnë se ishin fotografuar me xhaketa të ngjashme, Merkel dhe May filmohen duke qeshur me këtë veprim (Video)
“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari