Showbiz
Rihanna po lanson linjën e parë të parfumit nga marka e saj ‘Fenty’
Bora Zemani dhe Donald Veshaj thumbojnë sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale
Reperi Dave ishte në lidhje dashurie me një shqiptare me emrin Besmira, familja e saj nuk i la të vazhdonin
Rita Ora e nis ditën në bikini dhe e lumtur
Dukagjin Lipa i reagon portalit serb: Që kur ju bleu Vuçiq jeni bërë patetikë
Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet
Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja
Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci
Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re
“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci
Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë
Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”
Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën
Yll Limani merr vaksinën anti-Covid
Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata
“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare
Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu
Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë
Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë
Dështon festivali i muzikës me humbje prej 360 mijë funta ku do të merrte pjesë Rita Ora, The Vamps dhe Rudimental
Besojeni ose jo por kaq shtrenjtë kushton një kapele dhe një çantë nga koleksioni i Luanës
Modelja e njohur për fotot e lartësive, gjen vdekjen me ‘selfie-n’ e fundit, bie nga ujëvara
‘Miss Universe’, Tuti Sejdiu rrëfen se u përdhunua në moshën 13 vjeçare: Më kanë trafikuar në Kosovë e Serbi (Foto)
Vaksionet edhe Shyhrete Behluli
Prindërit e Rita Orës po pushojnë në Sarandë
Çiljeta dhe Albani gati për martesë, zbulohen detaje
Trondit aktorja e famshme: Babai më përdhunoi kur isha 15-vjeçe, nëna s’më besoi
Pas përplasjes së bujshme, Melisa dhe Andi reagojnë përmes një foto
Beatrix Ramosaj përjetoi eksperiencë të tmerrshme mbrëmë në shtëpi
Urimi special i Sarës për Ledrin me rastin e ditëlindjes
Ledina Çelos nuk ia lë shenjë mosha, duket përvëluese nga bregdeti
Nuk janë ndarë, Tuna dhe Patrisi fotografohen bashkë në pushime
Tuti Sejdiu shpallet Miss Universe Kosova 2021
BBC: Dua Lipa është paditur në Gjykatë
Fjolla Morina tërheqëse në fotot e fundit, e krahasojnë me Kim Kardashian
Sevdai Radogoshi merr dozën e vaksinës Pfizer
Të përqafuar, Mozzik dhe Loredana nisin pushimet në Barcelonë
Mollë sherri për Andin dhe Jasminën? Diona Fona flet për herë të parë si qëndron e vërteta
Vdes në moshën 33 vjeçare muzikanti shqiptar
Teuta e uron Memli Krasniqin pas kandidimit për kryetar të PDK-së
Fansat serbë i kërkojnë Capital T koncert në Serbi, kjo është përgjigja epike e reperit
Edona Morina sjellë versionin modern të “Kengë Dasmash 2021” (Video)
Masakra në Velipojë/ Capital T merr përsipër shpenzimet mortore të 20-vjeçarit jetim
Janë shkëputur nga ekrani e jeta publike, Melisa dhe Andi zbulojnë cila është arsyeja
Bebe Rexha shfaqet tërheqëse me fustanin transparent
Luana Vjollca s’e ka ndërmend të ndalet, po sjell diçka të re
“Thikat e mia” dedikim për ish-të dashurën, Alban Ramosaj tregon si reagoi ajo
“Oh Digga” vjen nga Loredana dhe Mozzik
Akuza për sulm fizik ndaj një gruaje nuk e ndal Chris Brown të lëviz lirshëm në publik
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari