“Andi Market” nuk ka të ndalur, e hap edhe një market të ri në Gjilan

E publikuar: 25/12/2021 22:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Përmes një njoftimi, është bërë e ditur se pika e re do të hapet në rrugën ‘Rruga e Malishevës’ në komunën e Gjilanit.

Njoftimi i plotë:

Sot u bë hapja e madhe e ANDI MARKET, njësia ‘4’, në rrugën Hamdi Kurteshi P.N. ( Rruga e Malishevës ).
Faleminderit stafit të mrekullueshëm të ANDI MARKET për punën e palodhur, faleminderit Kryetarit të Komunës Z. Alban Hyseni për pjesëmarrje në hapje.

Ju mirëpresim me oferta dhe dhe çmime të lira. Sa më afër konsumatorëve.

Na prift e mbara!
Andi Market