Sport
Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit
Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht
Florian Marku i pandalshëm, e mund Luisetton
Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit
Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë
Kosova fiton me një gol në minutat e fundit, ia humb shpresat Shqipërisë
Anglia po e deklason Shqipërinë, e shënon edhe golin e tretë
Liverpooli i shkon West Hamit në formë, formacionet zyrtare
Ish-ambasadori britanik O’Connell me fëmijët e tij shpalosin flamurin e Kosovës në një ndeshje të ragbit
Gabon sërish Atletico Madrid, nuk arrin më shumë se një barazim ndaj Levantes
CMG-ja përuron Kanalin Olimpik, kanali i parë sportiv televiziv satelitor 4K Ultra HD në botë 24/7
Sportistët kosovarë për herë të tretë nuk lejohen të hynë në Serbi
Zyra Ndërlidhëse e Greqisë në Prishtinë: Karateistët pa viza Schengen s’u lejuan të hyjnë në Greqi, ata me viza po
Kina është e gatshme të bashkëpunojë me komunitetin ndërkombëtar për të demonstruar frymën e re olimpike ‘më shumë unitet’
Flaka Olimpike mbërrin në Kinë për Lojërat Dimërore të Pekinit 2022
Super çikat e Kosovës i mposhtin austriaket me rezultat 3:0
Flaka Olimpike e Lojërave Dimërore  u ndez në një stadium të zbrazët
Ish-tenistja serbe publikon video me këngën e Dua Lipës, ‘çarten’ komentuesit serbë
Pekin 2022/ Stadiumi “Capital” gati për eventet e provës
Kosova humb ndaj Gjeorgjisë
Organizohet forumi për hapjen e Kanalit Olimpik
Tifozi i dhuron Shaqirit xhaketë me logo të UÇK-së (VIDEO)
Boesel i hakmirret Krasniqit dhe ia rimerr titullin në kategorinë gjysmë të rëndë
Video/ Broja makth i Hungarisë, vjen nga stoli dhe u jep 3 pikë kuqezinjve
Nesër dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Gjeorgji
Gjilani i Munishit e mposht Dritën në derbin kontrovers në Fadil Vokrri
I papërsëritshmi Florian Marku, e mund boksierin ukrainas dhe shpallet kampion
Ballkani takohet me Llapin në derbin e javës, formacionet zyrtare
Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova do t’u bashkohen Forcave të Armatosura Shqiptare
Një minutë heshtje në ndeshjet e kampionatit shqiptar në nderim të Ylli Mihalit
Real Madrid prezanton fanellat e treta për sezonin 2021/22
Kean: Nuk ndjejë presion në zëvendësimin e Ronaldos
U godit me top nga CR7, Nobile: E pyeta a kam vdekur?
Ronaldo braktis shtëpinë në fshat, delet e zgjonin herët nga gjumi
Mourinho: Do doja ta fitoja Ligën e Konferencës, por Seria A më e rëndësishme
Sot fillon Superliga e Kosovës në basketboll
Besart Berisha te Ballkani? Reagon klubi nga Suhareka: Nuk kemi pasur asnjë negociatë
Fernandes: Ronaldo ka më shumë përvojë se unë në goditjen e penalltive dhe gjuajtjeve të lira
Mendy do të mbetet në burg së paku deri në fund të janarit të ardhshëm
Guus Hiddink i jep fund karrierës si trajner
Juve dëshiron ta rregullojë të ardhmen e Dybala sa më shpejt të mundet
Ronaldo nënshkruan marrëveshjen me Man Utd
Erza Muminoviq fiton medaljen e bronztë në Kampionatin Evropian për junior
Inter dëshiron t’i mbajë Brozovicin dhe Barellan në ekip
I madhi Vedat Muriqi shënon, Kosova 1:1 Greqia
Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë
Kosova e pret Greqinë, me synim për të mbetur në garë për kualifikim në Botëror – formacionet zyrtare
Visar Bekaj rezulton pozitiv me COVID-19
Rashica: Shpresojmë në lojë të mirë, në këso ndeshje vendosin detajet
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari