Tech
Kina do të ketë mbi 300 milionë automobila të regjistruar deri në fund të vitit
10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook
Mësoni nga rutina e mëngjesit e shefit Ekzekutiv të Google, bazohet në 3 gjëra të thjeshta
CMG-ja: Pse kaq shumë produkte debutojnë në CIIE të Kinës?
Vjen “spiuni” për kilometrat e makinës, s’ka më: “E ka patur një doktor, vetëm shkonte në punë”
Projekte prioritare për energjinë e erës dhe asaj  fotovoltaike në shkretëtira
Zhvillim i avancuar i kompjuterit  kuantik që përdor dritën
Kerolli: Facebook nuk po mbyllet, nuk po e ndryshon emrin
Facebook ndërron emrin, kështu do të quhet
Dërgesat e telefonave 5G të Kinës arrijnë 70 për qind në janar-shtator
Facebook planifikon të ndryshojë emrin
Xiaomi” do të prodhojë masivisht makina elektrike në gjysmën e parë të vitit 2024
MateV i Huawei, rival i Samsung Galaxy Z Flip 3 dhe Moto Razr
“Dita kur rrjetet sociale u prishën”, çfarë po ndodh me Facebook-un dhe aplikacionet e saj
Kinë, realizohet roboti i butë 4D që percepton prekjen
Ekspozita e Ningxia-s eksploron kulturën dhe turizmin global të
CFO-ja e “Huawei”-t Meng Wanzhou largohet nga Kanadaja dhe arrin  në Kinë
Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13
Hiqni dorë nga bisedat private në “Messenger”, ja pse
Jeff Bezos largohet nga drejtimi i Amazon: Si e nisi dhe pse po e lë gjigandin e shitjes online
Si të filloni një blog tuajin!
Llogaritë e Trumpit pezullohen në afat dyvjeçar, vendos Facebook
Musk, gati ta ndërtojë aeroportin hapësinorë
U prishen 1 000 vaksina pasi dikush e hoqi frigoriferin nga rryma për ta mbushur telefonin
Golf 1 vjen si një veturë moderne elektrike
Apple përmes versionit iOS 14.5 tenton të rregullojë problemin e baterive të iPhone
Google pushon nga puna zyrtaren e lartë, Margaret Mitchell
Si filloi Mark Cuban me vetëm 60 dollarë dhe përfundoi një miliarder
Facebook dhe Apple mund të përplasen në gjykatë
Shitjet e Apple arritën vlerën mbi 111 miliardë dollarë në tre muajt e fundit të vitit të kaluar
Toyota godet Volkswagenin, bëhet shitësja më e madh e veturave në vitin 2020
Paralajmëron Apple: Mbani iPhone-in larg zemrës
Facebook, Twitter dhe Youtube ia fshijnë disa postime Trumpit
Bitcoin tejkalon vlerën 30.000 dollarë për herë të parë
Industria gjermane e makinave më së shumti përfiton nga Kina
ASHI dhe Trusti thonë se ueb faqet e qeverisë janë të sigurta
BE: Përmbajtjet terroriste në internet të fshihen brenda një ore
Fotoja virale shfaq dhjetëra iPad të përdorura nga pacientët para se të vdesin nga koronavirusi
Gjermania pritet t’i ketë rreth 15 milionë vetura elektrike deri më 2030
Mercedes-AMG GT thyen rekordin e shtegut Nurburgring
Twitter cakton hakerin e famshëm për shef të sigurisë
Japonia me robot kundër blerësve që nuk mbajnë maska antiCOVID – (Video)
Sulmohet llogaria e ministres Haradinaj-Stublla në Facebook
Ky është aplikacioni që posedon më së shumti njohuri për ju
6 këshilla që mund të ndjekin bizneset për të përdorur “hashtag” në mënyrë efektive
Thyen rekordin – vetura më e shpejtë në botë
Nesër Drag Race i fundit për këtë vit
Facebook ndalon reklamat kundër vaksinimit
Apple prezanton modelet e reja Phone 12, këto janë çmimet
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari