Sport
Mbappe: Ëndrra ime është ta fitoj Ligën e Kampionëve me PSG-në
Presidenti i Federatës Evropiane të Xhudos i dërgon letër FXHK-së për sukseset e Norës dhe Distrisë
Loriana Kuka: Fitimi i një mdealje në Olimpiadë është synimi më i madh i karrierës time
Ekspedita e Prishtinës niset drejt Uellsit
Ambasada Amerikane me urim të veçantë: Gratë e Kosovës janë të forta dhe të vendosura
Rrahmani: Barazimi me Veronën ishte një moment i vështirë pasi nuk arritëm kualifikimin në Ligën e Kampionëve
Kuka: Majlinda kërkoi të pensionohet para disa muajve, por unë nuk e lejova
Kurti: Në këtë ditë hidhërimi, zemrat tona janë lehtësuar nga suksesi i kampiones sonë
Akil Gjakova mbetet pa medalje në Tokio, pas humbjes ndaj Orujov
Edhe Nora Gjakova i siguron Kosovës medalje olimpike, lufton për të artën
Akil Gjakova mposhtet por mbetet në garë për medaljen e bronztë
Toni Kuka: Jemi të tronditur në Japoninë e largët me ngjarjen e ndodhur në Kroaci me bashkëatdhetarët tanë
Majlinda Kelmendi në sytë e shoqes së saj: Ajo është e para, i ka arritur të gjitha (VIDEO)
Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre
Presidentja Osmani pas eleminimit të Majlinda Kelmendit: Me ty jemi të gjithë, e arta jonë
Xhudistja Majlinda Kelmendi ndalet në rrethin e parë të garës në Tokio
Mediat serbe vetëm sa nuk e quajtën edhe medaljen e Distrias “e ashtuquajtura Medalje e Artë”
Ambasada Amerikane uron Distrian: Ajo jep një shembull inspirues për të gjithë kosovarët
Çmenden mediat serbe: E ashtuquajtura Kosovë fiton të artën në Tokio
Distria Krasniqi: Fitoren ia dedikoj Kosovës
Driton Kuka: Distria është krenaria e Kombit
Momenti fantastik kur Distria Krasniqi fiton medaljen e artë
Distria Kransiqi fantastike, arrin në finale të “Tokyo 2020” duke i siguruar medalje Kosovës
Distria Krasniqi fiton dy duele, arrin në gjysmëfinale të Lojërave Olimpike “Tokyo 2020”
Kosova parakalon në ceremoninë hapëse të Lojërave Olimpike “Tokyo 2020”
Ekipi olimpik i Kosovës do të përbëhet nga 9 sportistë dhe 2 zyrtarë në ceremoninë hapëse të “Tokyo 2020”, mungojnë Krasniqi, Shala dhe Hajdari
Sot përurohet shtatorja e Fadil Vokrrit
Madhështore, Drita barazon me gjigantin holandez Feyenoord në Ligën e Konferencës
Tokio 2020: Shkon në 91 numri i atletëve të infektuar me koronavirus në Fshatin Olimpik
Ekipi olimpik i xhudos mëson shortin në rrugën drejt medaljeve olimpike
Toornstra: Është vështirë ta vlerësosh nivelin e Dritës
Spezia e Ismajlit njofton infektime të shumta nga vala e dytë e Covid-19
Interi anulon turneun parasezonal në SH.B.A shkaku i COVID-19
“Hysaj krimb, Lazio është fashiste”, tifozët e fyejnë mbrojtësin shqiptar, reagon Lazio
Hakimi rezulton pozitiv me COVID-19, mungon në miqësoren e PSG-së
ZYRTARE: Shtyhet meçi ndërmjet Florian Markut dhe Maxim Prodan
Messi vendos një rekord edhe në rrjetet sociale
ZYRTARE: Mehmedi pensionohet nga Kombëtarja e Zvicrës
Majlinda Kelmendi dhe Akil Gjakova do të bartin flamurin e Kosovës në ceremoninë hapëse të “Tokyo 2020”
Ronaldo vendos të qëndrojë te Juventusi
Kualifikimet e Europa Conference League, ja çfarë duhet bërë skuadrat kosovare për të arritur kualifikimin
ZYRTARE: Robben pensionohet nga futbolli
Tottenham arrin marrëveshje për objektivin e Real Madrid
Muriqi: Dua të jem gati për Lazion, shpresoj ta shihni Muriqin e vërtetë
Valon Berisha rikthehet në fushë pas 3 muajve mungese nga lëndimi
Mourinho nuk i ndal kritikat ndaj Luke Shaw pas humbjes së Anglisë në finale ndaj Italisë
“Duhet të hani më shumë makarona”, mesazhi i Bonuccit për lojtarët e Anglisë
​Kane: Të humbësh në finale është ndjenja më e keqe në botë
Southgate merr përgjegjësinë: Unë vendosa që Saka ta gjuajë penalltinë vendimtare
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari