Bota & Rajoni
Spanja fillon vaksinimin e banorëve falas në janar
​Britania e Madhe regjistron rreth 19 mijë raste të reja me koronavirus
Koronavirusi nuk erdhi nga Wuhan, ai vetëm u zbulua atje, pohon mjeku kinez
Vret gruan dhe i la trupin e zhveshur para shtëpisë – (Foto)
Fauci: Shpejtësia e vaksinave nuk e ka cënuar sigurinë e tyre
Italia me 36.176 raste të reja të infeksionit
Biden takim me këshilltarët për Sigurinë Kombëtare
Situata me COVID në Rusi, CNN: Horror në morgje, trupa të vdekur mbi njëri-tjetrin
Biden: Nëse Trump refuzon të dorëzojë pushtetin, më shumë njerëz do të vdesin nga COVID-19
COVID-19, Merkel: Jemi larg 50 infeksioneve për 100.000 banorë, por ende s’ka pikë kthese
​Videoja tronditëse tregon të burgosurit duke larguar kufomat e pacientëve me COVID – (Video)
COVID-19 është shfaqur në Itali pesë muaj para shkurtit 2020, gjen një studim tronditës
​AFP: 1.313.471 njerëz kanë vdekur nga koronavirusi në botë
Obama: S’do të jem pjesë e administratës Biden – do të më braktisë gruaja
​E veja e agjentit të helmuar kërkon 3.5 milionë euro dëmshpërblim nga Putini
Presidenciale 2020/ ‘Votuesit e vdekur’ në Michigan janë ende të gjallë
COVID-19, Merkel: Na pret një dimër i vështirë
Mbi 1.3 milion viktima nga Covid-19 në botë
NYT: Eliminohet numri dy i Al Kaedës
OBSH për vaksinën: Të përfitojë çdo vend i botës
Italia, mbi 40 mijë raste të reja me Covid-19
Kompania ruse e naftës “Rosneft”, raporton mbi 2 miliardë dollarë humbje
Powell: Shumë herët për vlerësimin e ndikimit të një vaksine në ekonomi
40 milionë doza të vaksinës AstraZeneca prodhohen në Indi
Infermierja akuzohet për vrasjen e tetë foshnjave
Trump: Në SHBA votuan edhe të vdekurit
Al-Sissi: Terrorizmi, një fenomen global që nuk ka asnjë lidhje me fenë
Beteja për Senatin, kush do të kontrollojë dhomën ku merren vendimet kyçe
Itali, 35 mijë raste të reja ditore dhe 580 viktima nga COVID-19
Johnson fton Biden në konferencën për ndryshimet klimatike
BioNTech tregon çmimin e vaksinës antiCOVID-19
Republikanët në luftë me Biden për shkak të Obamacare
Biden flet për vaksinën antiCOVID-19: Procesi duhet të bazohet në shkencë
UNESCO i gëzohet zgjedhjes së Bidenit, kërkon kthimin e SHBA në këtë organizatë
​Njeriu i parë në Britani që u sëmur me COVID-19 në Wuhan, u gjet i vdekur në Universitetin Bangor Hall
​Britania do të paguajë njerëzit për marrjen e vaksinës antiCOVID? Eksperti i Oksfordit thotë se është e nevojshme
Shtëpia e Bardhë do të dezinfektohet para zhvendosjes së Biden në hapësirat e saj
Bush përgëzon Biden, thotë se zgjedhjet ishin të drejta dhe rezultati i tyre është i qartë
Çfarë do të thotë fitorja e Joe Biden për botën?
Biden formon një ekip prej 12 personash për të luftuar koronavirusin
Biden: President i bashkimit dhe jo ndarjes
Trump: Unë fitova zgjedhjet, mora 71 milionë vota të ligjshme
Mijëra njerëz para Shtëpisë së Bardhë, festojnë për Biden
Kush është Kamala Harris, e para grua zv. Presidente e SHBA
Obama: Biden ka përpara sfida të jashtëzakonshme
Liderët botërorë përgëzojnë Biden për fitoren
Clinton e cilëson fitoren “një faqe e re për Amerikën”
Trump heziton ta pranojë humbjen
Biden jep deklaratën e parë si president i ShBA-së
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari