Showbiz
Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”
Fifi largohet nga “Big Brother VIP”
Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri
Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)
Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur
“I kam bërë dëm Granitit”, Fifi shpërthen në lot
Miss Serbia largohet nga konkursi i bukurisë pas fotos me simbolin e shqiponjës
Po nis një lidhje e re në BB Vip? Pasi quajti Fifin “motër”, Graniti i afrohet Semit
E adhuroja, por tani e urrej Fifin”, modelja shqiptare jep deklaratën e fortë për këngëtaren nga Kosova
Ylli i Hollywoodit që e kishte ngritur çështjen e Kosovës gjatë luftës nis të dëshmojë kundër politikanëve
Fjalët e Granitit e bëjnë Fifin për spital, thirret me urgjencë ambulanca në “Big Brother”
“Pse më dhanë një armë të mbushur?” Si reagoi Alec Baldwin pas ngjarjes tragjike në sheshxhirim
Producenti i njohur botëror zgjedh Erza Muqollin për projektin e tij: Një talent i jashtëzakonshëm
“Unë e mbaj familjen, dua të di si janë dhe a kanë nevojë për diçka”, emocionohet Fifi
Gazetarja e njohur rrefeu për dhunën në familje, burri që e rrahu e viziton në Big Brother
Berisha: Të dielen do të ketë festë demokratike
Arjola Demiri rrëfen historinë rrëqethëse kur abortoi binjakë: I thash mjekut aman mi hiq
Aktori zbulon skenarët e “Për’puthen”: Alvisa dhe Hyseni po shtiren, ata janë bashkë jashtë emisionit
Publikohen fotot e Adës së “Për’puthen” para ndërhyrjeve estetike
Gjiko, Lumi B, Ledri Vula dhe DJ Flow paralajmëron pbashkëpunimin e ri “Ça bone”
Gjilani i gatshëm për të vazhduar ndryshimin më 17 tetor
“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut
Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina
Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë
Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë
Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën
“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës
Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…
Shkenda Dubova në zi, i vdes babai
Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën
Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”
Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës
Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale
Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19
Kida publikon këngën e re “Dinero”
Kjo kompani ndërpret punën që punëtorët e saj të ndjekin sezonin e ri të “La Casa de Papel”
“Ky jam unë tre muaj pas aksidentit”, Orlando Bloom flet për ngjarjen që për pak i kushtoi me jetë
Ana Cheri ngacmon imagjinatën e fansave në rroba sportive
Modelja e njohur ndërron jetë në spital gjatë një operacioni plastik
Dua Lipa vazhdon të mahnitë me paraqitjet me stil, teksa fansat mendojnë se ajo ka humbur shumë peshë
Gold AG ndalet për të fal namaz në Rrugën e Kombit
Enca Haxhiu sjell foto joshëse në bikini nga pushimet
Publikohet fotografia e parë e Marina Vjollcës shtatzënë
Mozzik merr dozën e dytë të vaksinës
Getinjo: Hija jem ju ndjek edhe ju nin kur t’folni për mu
“Na mban jashtë orarit dhe s’na paguan”, Nusret paditet nga punonjësit e tij
Thirrje të shumta për bojkot, ja çka po ndodh në Festën e Birrës
Nusja që bojaxhiu mbulon nga frika e talebanëve në Kabul është një modele shqiptare
Para festivalit së Korçës, Bregoviq u takua me zyrtarë nga Beogradi
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari