Lajmet
Vdes profesori i njohur nga Peja, Zejnullah Gruda
Reklamat e qeverisë vënë në pikëpyetje lirinë e shprehjes  
Edhe nëntë të vdekur me COVID-19 në 24 orët e fundit
Vuçiq: Serbia po përballet me presion nga Perëndimi për ta njohur Kosovën
Kryeministri i Malit të Zi: Kurrë nuk do ta pranoja pavarësinë e Kosovës, por tash gjithçka ka përfunduar
Qeveria për katër muaj kishte të hyra 703.2 milionë euro, shpenzoi 817.1 milionë euro
Osmani flet për vendosjen e Ambasadës së Kosovës në Jerusalem: Do të koordinohemi me SHBA’në
“6 mijë euro për 600 vota”, dëshmitari rrëfen se si shkoi pazari në QNR për ta bërë Meliza Haradinajn deputete (Video)
Daçiq: Lajçak problemet më të mëdha do t’i ketë me Kosovën
Publikohet raporti i fundit për gjendjen me COVID-19 në Kosovë
Restorantet kërkojnë heqjen e ndalesave për dasmat
Biden duhet t’i ndihmoj Kosovës si dikur, BE-ja po punon kundër tyre
Palmer: Për ShBA-në marrëveshja Kosovë-Serbi është çështje urgjente
Osmani e Kurti bëjnë homazhe në Prekaz, kërkojnë drejtësi për familjen Jasharaj
Ischinger i reagon Grenellit: Mandati juaj ka skaduar, lija Kosovën njerëzve të saj
Ambasadori francez:  Kosova nuk e meriton liberalizimin e vizave
Bashkëluftëtari i Adem Jasharit tregon fjalët e komandantit kur tanku serb hyri në lagjen e Jasharëve
Punëtorët e KEK-ut paralajmërojnë protesta dhe grevë
Maqedonia e V. në kërkim të pronarëve të vërtetë të kompanive
Rrëfimi emocional i shokut të Adem Jasharit: I telefonova, por me vonesë
Hyrje masive e imigrantëve të paligjshëm në Shqipëri
Ambasada e Kosovës në Itali del me njoftim të rëndësishëm: Udhëtimet në këtë vend të bëhen vetëm për raste urgjente
RrGK-ja: Zgjedhjet dëshmuan forcën e grave, përpjekja për barazi vazhdon
“A mund ta provoj pas pandemisë”, gjinekologia tregon frikën e çifteve për të bërë fëmijë në kohë të COVID-19
Vendet që do të mbesin nesër pa rrymë
Kamberi: 5 Marsi nuk është vetëm i Prekazit dhe Kosovës, por trashëgimi botërore e luftës kundër fashizmit
Konfiskohen 25 iphone në doganë
Kosnett pas arrestimit të 8 zyrtarëve policorë, thirrje qytetarëve që të raportojnë të gjitha krimet
Ndryshon kategorizimi nëpër zona, 14 komuna në zonë të kuqe
Selimi krenar me Prokurorinë e Policinë: Arrestimi i zyrtarëve policorë dëshmi e goditjes së krimit të organizuar
Shtatë të vdekur dhe 564 raste të reja me COVID-19
22 vjet burgim për tre të akuzuarit për grabitje në Shtime
Zyrtarët policorë të arrestuar sot, u zbuluan pas përgjimeve që po kryente Prokuroria ndaj disa personave të tjerë
Shkalla e lindjeve në ShBA bie gjatë pandemisë së Covid-19
Bordi i Përkohshëm i Postës zgjedh kryeshefin
26 vjeçari nga Kosova zgjedhet kryetar i Socialdemokrateve në Halmstad të Suedisë
Nëse e shihni këtë person lajmërojeni menjëherë policinë
KMDLNJ-ja bën thirrje që institucionet të formohen sa më shpejt
Lansohet fushata “Bashkë kundër COVID-19”
Hoti-ushtarëve të FSK-së: Sakrifica e familjes Jashari është unike, ata u bënë emblema e ushtrisë
Osmani: Prekazi i Ademit është bërë referencë e lirisë dhe burim frymëzimi për dashurinë ndaj vendit
Bekim Jashari: Ushtria jonë radhitet krahas ushtrisë së SHBA-së dhe NATO-s
Valbona Kryeziu i mori vetëm dy vota – Kush janë kandidatët e tjerë që morën më së paku vota? (VIDEO)
Mospërputhje mes Hotit dhe ATK-së rreth çështjes së rimëkëmbjes ekonomike
Një polic plagos dy qytetarë në Dragash
Koronavirusi në Shqipëri, 20 viktima në 24 orët e fundit
Kurti: Pozicioni im s’ka ndryshuar, s’mund ta ndryshojmë Kushtetutën për bashkim kombëtar
Rrëzohet helikopteri në Turqi, të paktën 9 ushtarë të vdekur
​Komisioni i Jashtëm i PE miraton rezolutën për Shqipërinë
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari