Mustafa pyet për financat e opozitës
vlan-opozita-liderent-2014

Mustafa tregon pse braktisi VLAN-in e u bashkua me PDK

sheshi-prot

Këshilli Organizativ: Komuna e Prishtinës duhet t’i largojë materialet

mbreti-abdullahdea

Mbreti Abdullah, thirrje BE-së: Afrojeni Ballkanin pranë jush

epa03553719 Democratic Senator from Massachusetts John Kerry testifies during his nomination hearing to be the next US Secretary of State, in the Hart Senate Office Building on Capitol Hill in Washington, DC, USA, 24 January 2013.  EPA/JIM LO SCALZO

Kerry: Kosova po shkon mirë dhe ju duhet të vazhdoni të punoni

kerry-rama00_r1_s

Kerry: Shqipëria është në rrugën e duhur

Kerry-basha-3

Basha-Kerry: Do të kontribuojmë për reformat dhe demokracinë

ali-ahmeti-hashim-thaqi-foto-xhemail-sllovinja-10

Ahmeti: Rajoni ka nevojë për mbështetjen amerikane

Xhevdet Qeriqi

Qeriqi: Ka politikanë që pa luftuar asnjë ditë, janë bërë veteranë

haliti-24-marsi-99-dat-euml-e-ve-ccedil-ant-euml-historike_hd

Haliti: Nënshkrimet për Thaçin i mbledhim shpejt

Vladimir Putin on way to speak

Ndikimi rus në Ballkan

Sport

Ja me çfarë truprojash lëviz ylli i boksit / FOTO

Ja me çfarë truprojash lëviz ylli i boksit / FOTO

Ai fiton plot 300 milione sterlina ne vit dhe eshte nje nder sportistet me te paguar ne planet, ndaj dhe siguria fizike per boksierin Floyd Mayweather duhet te jete maksimale, shkruan Portali Albeu. Ai eshte fotografuar, teksa bente shopping ne Londer, [...]

Showbiz

Më ofruan karrierë por se dhashë/ Shqiptarët janë mësuar të blejnë lirë (Foto)

Më ofruan karrierë por se dhashë/ Shqiptarët janë mësuar të blejnë lirë (Foto)

Një tjetër bukuroshe shqiptare e pranon se i është ofruar seks në këmbim të një karriere të suksesshme. Bëhet fjalë për Lindita Idrizin, modelen 19-vjeçare, që është bërë imazhi i markës Lacoste në Itali. E shpallur Miss Elbasani kur ishte 16 vjeç, [...]

Lifestyle

Lidhja e gjatë ndikon në shëndetin mendor. Ja si…!

Lidhja e gjatë ndikon në shëndetin mendor. Ja si…!

Një studim i botuar nga prestigjiozja “British Journal of Psychiatry” ka arritur në konkluzionin se një marrëdhënie e gjatë në çift ul problemet e mundshme mendore të individit. Sipas rezultateve, subjektet deklaronin se marrëdhëniet e gjata në çift dëshmonin edhe një [...]

Tech

Një e fshehtë e vogël që nuk e dini kur keni mbi 150 miq në Facebook

Një e fshehtë e vogël që nuk e dini kur keni mbi 150 miq në Facebook

Që miqësitë në Facebook nuk janë gjithmonë të vërteta, këtë e dimë mirë, por a e dini se është thuajse e pamundur të keni më shumë se 150 miq në rrjetin social të krijuar nga Zuckerberg? Kjo është konfirmuar nga një [...]

RRJETET SOCIALE

Sondazh

Kush duhet të jetë president i Kosovës?

MOTI

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!