Kurti: Populli ta rrëzojë Mustafën nëse nuk jep dorëheqje
lutfi-haziri-kushtrim-ternava--677x320

Hazirit nuk i pëlqejn fyerjet e Kryeministrit Mustafa

albin kurti

Kurti: Populli ta rrëzojë Mustafën nëse nuk jep dorëheqje

mbinatyrore

16 njerëz me fuqi mbinatyrore

isamustafa-vetura1

Ja momenti kur, Lëvizja Vetëvendosje e kishte kryer sulmin ndaj makinës së Isa Mustafës! (VIDEO)

Hashim-Thaci-isa-Mustafa

Mustafa këmbëngul: Thaçi kryetar i Kosovës në vitin 2016

dardansejsiu-z12

Dardan Sejdiut “i vjen marre që nuk i vjen marre Mustafës çka flet”

isa-mustafa-foto-xhemail-sllovinja-8-3059

Mustafa: Duhet t’i kërkoj falje gomarit jo Kurtit

thaci-mustafa

Ja për çka Isa Mustafa është “lider” e Hashim Thaçi i “dështuar”, flasin statistikat!

delegacioni-bruksel46

Ja kush do të jenë hartuesit e Statutit të Asociacionit (Video)

edita-tahiri-bruksel

Austria e kërkon kodin telefonik të Kosovës në emër të Serbisë

Sport

Portugalia shpall listën kundër Shqipërisë

Portugalia shpall listën kundër Shqipërisë

Portugalia do të vijë me gjithë yjet e saj në “Elbasan Arena” për t’u përballur me Shqipërinë në 7 Shtator. Trajneri i skuadrës luzitane, Fernando Santos shpalli listën me futbollistët që ka thërritur në mision për sfidat kundër Francës dhe [...]

Showbiz

Ka parakalon estrada shqiptare (Foto)

Ka parakalon estrada shqiptare (Foto)

Estrada shqiptare ka gjetur një adresë për të shkuar drejt famës. Është kjo faqja Show Bizi Shqiptar. Faqja Show Bizi Shqiptar që është duke shkuar drejt 1 milion like’ve menaxhohet nga Jetmir Agaj dhe nga Miri Zeqiraj. Dy të rinjtë nëpër intervista [...]

Lifestyle

Efektet e panjohura të pijeve në shëndet

Efektet e panjohura të pijeve në shëndet

Lëngjet e gazuara përmbajnë sasi të mëdha të sheqerit (kalorive ‘të zbrazëta’) e, në anën tjetër, nuk kanë kurrfarë vlerash ushqimore. Për këtë shkak, konsumimi i tepërt i lëngjeve të gazuara çon deri te shtimi në peshë. Për këtë shkak, [...]

Tech

Studim: Të luash video-lojëra të dhunshme të bën më agresiv

Studim: Të luash video-lojëra të dhunshme të bën më agresiv

Ekspertët kanë kryer një sërë studimesh sa i përket ndikimit që kanë video-lojërat tek zhvillimi psikologjik i njeriut. Nga këto studime të pothuajse një dekade, ata kanë dalë në përfundimin se luajtja e video-lojërave të dhunshme është “një faktor i [...]

RRJETET SOCIALE

Kape lajmin me Kohë!

Kape lajmin me Kohë!