Pritet arrestimi i zyrtarëve të lartë shtetëror për korrupsion

Pritet arrestimi i zyrtarëve të lartë shtetëror për korrupsion

Dejtori i Agjencisë Kundër Korrupsionit, Hasan Preteni, beson shumë se zyrtarët e lartë shtetërorë mund [...]

Shokon modelja, bën seks live në reality show (Foto+18)

Shokon modelja, bën seks live në reality show (Foto+18)

Modelja boshnjake, Maca Diskretno që përkthehet si macja sensuale nuk di të ndalet së provokuari [...]

Shqiptar është ky çift që shëtit nudo? (Foto)

Shqiptar është ky çift që shëtit nudo? (Foto)

Një çift është fotografuar në një rrugë që besohet të jetë afër Shkëmbit të Kavajës. Siç [...]

E pabesueshme, emigranti zbulohet në motorin e makinës (Foto)

E pabesueshme, emigranti zbulohet në motorin e makinës (Foto)

Tentativat e emigrantëve për t’iu larguar tmerrit të luftrave dhe varfërisë kanë arritur kulmin. Policët spanjollë [...]

Cila këngëtare e ka b… më të mirë. Ja shikoni (Foto)

Cila këngëtare e ka b… më të mirë. Ja shikoni (Foto)

Jo pak e jo rrallë këngëtaret tona bëjnë belfie. Me një fjalë shpeshherë postojnë qëllimisht [...]

Edhe zyrtarisht Juventusi e “dobëson” Interin (Foto)

Edhe zyrtarisht Juventusi e “dobëson” Interin (Foto)

Hernanes edhe zyrtarisht është një juventin. Braziliani që la Interin, po kryen testet mjekësore te [...]

Analistët mbështesin krijimin e frontit opozitar

Analistët mbështesin krijimin e frontit opozitar

Krijimi i nji fronti opozitar asht shumë i nevojshëm, por partitë opozitare nuk duhet me [...]

Edi Rama: Turp për BE’në që e mbanë të mbyllur popullin e Kosovës

Edi Rama: Turp për BE’në që e mbanë të mbyllur popullin e Kosovës

Kryeministri shqiptar Edi Rama ka deklaruar se Bashkimi Europian duhet të ketë turp që popullin [...]

Vucic: Më 8 tetor do të jem tifoz i Serbisë në Elbasan, me flamurin serb (Video)

Vucic: Më 8 tetor do të jem tifoz i Serbisë në Elbasan, me flamurin serb (Video)

Kryeministri Edi Rama thotë se Shqipëria dhe Serbia ndodhen në një moment krejt tjetër, krahasuar [...]

Si është ajo në seks? Zbulojeni duke i parë gjoksin

Si është ajo në seks? Zbulojeni duke i parë gjoksin

Vetëm me një shikim në sisët e femrës meshkujt mund të mësojnë shumëçka për femrën, [...]

Sony Xperia Z5 shfaqet për herë të parë në një video

Sony Xperia Z5 shfaqet për herë të parë në një video

Sony do të prezantojë seritë e reja të pajisjeve Xperia Z5 këtë javë. Telefonat do [...]

“Më falni, më doli paksa gjoksi” (Foto)

“Më falni, më doli paksa gjoksi” (Foto)

Miley Cyrus ka treguar gjoksin në televizionin kombëtar gjatë MTV Video Music Awards, aty ku [...]

AAK paralajmëron protesta të dhunshme kundër Asociacionit

AAK paralajmëron protesta të dhunshme kundër Asociacionit

Themelimi i Asociacionit të komunave me shumicë serbe, po vazhdon të kundërshtohet ashpër nga partitë [...]

Kryeministri Mustafa shihet si fajtori kryesor për mos-themelimin e FAK’ut (Video)

Kryeministri Mustafa shihet si fajtori kryesor për mos-themelimin e FAK’ut (Video)

Gjasat që Kosova ta ketë ushtrinë e saj brenda 2 vjetëve po pakësohen. Kosova humbi edhe [...]

Telefoni i ri i Motorola-s do t’iu rezistojë kushteve më ekstreme

Telefoni i ri i Motorola-s do t’iu rezistojë kushteve më ekstreme

Motorola po punon për krijimin e një telefoni të ri më të fuqishëm, i cili [...]

Nyja politike e shqiptareve në Mal të Zi dhe zgjidhja e saj

Nyja politike e shqiptareve në Mal të Zi dhe zgjidhja e saj

Dr. Martin Berishaj E nderuar kryesi e punës, Zonja dhe zotëri, Vëllezër dhe motra Etnicizmi shqiptar në Mal të [...]

Naomi Campbell

Naomi Campbell

[...]

Detaje nga tragjedia në Has ku vëllai vrau vëllanë në dasmë (Foto/ Video)

Detaje nga tragjedia në Has ku vëllai vrau vëllanë në dasmë (Foto/ Video)

Në fshatin Krajk të Hasit, në Komunën e Prizrenit, gjatë ditës së sotme ka ndodhur [...]

Si të trajtoni aknet

Si të trajtoni aknet

Kalojmë gati se nëntë muaj në pritje të verës që të mund të veshim rrobe [...]

Mustafa uron 1 shtatorin, prioritet do jetë arsimi

Mustafa uron 1 shtatorin, prioritet do jetë arsimi

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka uruar të gjithë nxënësit dhe mësimdhënësit e Kosovës me [...]

Modeles i dalin të gjitha në fushë (Foto)

Modeles i dalin të gjitha në fushë (Foto)

Chrissy Teigen i kishte lënë të brendshmet në shtëpi. Ajo u shfaq në MTV me [...]

Zyrtare: Ja pse Aleksandar Jabllanoviq nuk mund të jetë kryetar i Asociacionit

Zyrtare: Ja pse Aleksandar Jabllanoviq nuk mund të jetë kryetar i Asociacionit

Ish-ministri në Qeverinë e Kosovës Aleksandar Jabllanoviq nuk mund të jetë kryetar i Asociacionit të [...]

Bënë “thashetheme” në internet, rreth 200 persona dënohen në Kinë

Bënë “thashetheme” në internet, rreth 200 persona dënohen në Kinë

Autoritetet kineze kanë ndëshkuar 197 njerëz pasi përhapën zëra të pavërteta në internet për rënien [...]

Njësia B1 nga KEK nuk rifilloi prodhimin, vazhdon kolapsi energjetik

Njësia B1 nga KEK nuk rifilloi prodhimin, vazhdon kolapsi energjetik

KEDS përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se njësia B1 vazhdon të [...]

Thaçi: Nuk lejojmë të barazohemi me “Kasapin e Ballkanit”

Thaçi: Nuk lejojmë të barazohemi me “Kasapin e Ballkanit”

Ministri i Jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se nuk do të lejojë që [...]

Hoxha: Asociacioni do ta fundos Kosovën

Hoxha: Asociacioni do ta fundos Kosovën

Ylli Hoxha, anëtar i Lëvizjes Vetëvendosje, duke komentuar rreth polemikave të fundit në mes të [...]

Goditje e Juves, merr Hernanes. Interi blen Felipe Melon

Goditje e Juves, merr Hernanes. Interi blen Felipe Melon

Juventusi bën goditjen e radhës në ditën e fundit të merkatos. Bardhezinjtë arritën marrëveshjen me [...]

Këmbët e bukura të Rihannës (Foto)

Këmbët e bukura të Rihannës (Foto)

Këngëtarja e bukur Rihanna, e cila përveç këngës vlerësohet edhe për trupin e saj jashtëzakonisht [...]

12 masa të reja sigurie për kryeministrin Mustafa

12 masa të reja sigurie për kryeministrin Mustafa

Zgjatja e rrethojave në objektin e Qeverisë së Kosovës është vetëm një nga 12 masat [...]

Ushqimet djegëse ndikojnë në jetëgjatësi

Ushqimet djegëse ndikojnë në jetëgjatësi

Një studim i fundit i realizuar nxjerr në pah se ushqimet djegëse ndikojnë për një [...]

Rexhaj: Rigjykimi i Mujës, tregon se drejtësia është në funksion të krimit

Rexhaj: Rigjykimi i Mujës, tregon se drejtësia është në funksion të krimit

Kuvendari i VV-së në Prizren Arbër Rexhaj ka thënë se aktgjykimi i Gjykatës së Apelit, [...]

Anjeza Branka sërish bashkë me babain e djalit të saj? (Foto)

Anjeza Branka sërish bashkë me babain e djalit të saj? (Foto)

E më së shumti këto foto i kanë ngjallur një reagim, apo ndoshta nostalgji, ish-partnerit [...]

Lorik Cana te Nantes për dy sezone

Lorik Cana te Nantes për dy sezone

Lorik Cana kthehet në Ligue 1. Sipas mediave franceze, mbrojtësi kuqezi gjeti marrëveshjen për transferimin [...]

Rigjykimi i Ramadan Mujës shmang zgjedhjet e parakohshme për kryetar në Prizren

Rigjykimi i Ramadan Mujës shmang zgjedhjet e parakohshme për kryetar në Prizren

Rasti i kryetarit të Prizrenit, Ramadan Muja, është kthyer në rigjykim. Gjykata e Apelit e [...]

ahjaga: Kosova e përkushtuar të ndërtojnë të ardhme prosperuese

ahjaga: Kosova e përkushtuar të ndërtojnë të ardhme prosperuese

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti në takim lamtumirës Ambasadoren e Kanadasë në [...]

Vriten 13 zviceranë dhe një shqiptar në xhihad, në frontet e Sirisë

Vriten 13 zviceranë dhe një shqiptar në xhihad, në frontet e Sirisë

Aktualisht ne  ne frontet e Srisë ne krah te ISIS-it luftoijnë 69 zvceran, nume rky [...]

Danimarkë-Shqipëri, edhe në Parkun e Kryeministrisë

Danimarkë-Shqipëri, edhe në Parkun e Kryeministrisë

Kryeministri i vendit, Edi Rama në mbështetje të Kombëtares Shqiptare. Përmes një statusi në rrjetin [...]

Tmerret e përdhunimit në Ballkan nga otomanët (Skica +18)

Tmerret e përdhunimit në Ballkan nga otomanët (Skica +18)

Këto skica janë publikuar fillimisht në vitin 1909 nga Gottfried Sieben për të treguar tmerret [...]

“Rruga e Paqes” lidh Serbinë, Kosovën dhe Shqipërinë

“Rruga e Paqes” lidh Serbinë, Kosovën dhe Shqipërinë

Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për shtyp të mbajtur paraditen e së hënës ka [...]

Rama pakt me Vuçiç, do të firmosin marrëveshje para ndeshjes Shqipëri-Serbi

Rama pakt me Vuçiç, do të firmosin marrëveshje para ndeshjes Shqipëri-Serbi

Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për shtyp të mbajtur paraditen e së hënës ka [...]

Daçiq: Për ndarjen e Kosovës momentalisht nuk bisedohet

Daçiq: Për ndarjen e Kosovës momentalisht nuk bisedohet

Nënkryetari i parë i Qeverisë dhe shef i diplomacisë serbe Ivica Daçiq ka deklaruar sot [...]

Pas demarkacionit, Policia malazeze me kallashnikovë në Rugovë (Video)

Pas demarkacionit, Policia malazeze me kallashnikovë në Rugovë (Video)

Leorent Kelmendi, ka dërguar një video në redaksi Në video shihen disa adhurues të çiklizmit, që [...]

Acer zbuloi dy telefona të rinj inteligjentë

Acer zbuloi dy telefona të rinj inteligjentë

Kompania amerikane Acer prezantoi dy telefona të rinj buxhetorë, Liquid Jade Z dhe Liquid Z410. Acer Liquid [...]

Televizioni gjerman ARD, reportazh me Toni-Blerët e Kosovës (Video)

Televizioni gjerman ARD, reportazh me Toni-Blerët e Kosovës (Video)

Televizioni publik i Gjermanisë, ARD, raporton në edicionin më të ri të Europamagazin për fëmijët [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari