Deshi të realizojë kamerën e fshehur, mori pështymë në fytyrë (Video)

31.08.2015 23:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Deshi të realizojë kamerën e fshehur, mori pështymë në fytyrë (Video)

Një eksperiment me kamerë të fshehur, i cili ka marrë miliona shikime në YouTube, është realizuar edhe në kryeqytetin kroat, Zagreb.

Djaloshi në rrugët e Zagrebit ndalon një vajzë dhe i kërkoi asaj që t’i tregonte ndonjë restorant të mirë në këtë zonë. Si kundërshpërblim, ai do ta nderonte me ftesë në darkë, transmetonte Telegrafi.

Vajza fillimisht nuk e dinte asnjë restorant, por kur e pa se djali ka një veturë luksoze, “Mercedes”, papritmas iu kujtua një restorant. Ajo iu drejtua makinës së djaloshit kroat, por ndodhi e paritura.

Në fakt, kur djaloshi i tha se nuk do të darkonte me të, ajo e “shpërbleu” duke e pështyrë në fytyrë. /Telegrafi/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

Heq borën me … flakëhedhës – video

Heq borën me … flakëhedhës – video

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit