Si është ajo në seks? Zbulojeni duke i parë gjoksin

31.08.2015 21:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Si është ajo në seks? Zbulojeni duke i parë gjoksin

Vetëm me një shikim në sisët e femrës meshkujt mund të mësojnë shumëçka për femrën, mes tjerash, do të mësojnë edhe se çfarë seksi do t’u ofrojnë.

Të kthyera poshtë
Sisët të lakuara sikur trampolinë zbulojnë femrën jashtëzakonisht temperamente dhe mendjehollë. Ky tip i femrave lehtë i përshtatet jetës me cilindo mashkull qoftë, sepse janë besnike dhe të gatshme për ndryshime, ndërkaq ajo që më së shumti do t’ju pëlqejë – i pranojnë të gjitha lojërat në shtrat.

Në formë trekëndëshi
Sisët e damave të cilat kur përkulen krijojnë formën e konit llogariten ndër femrat më eksituese dhe më të pavarura në mesin e pjesëtareve të gjinisë së dobët. Ato konsiderojnë që në seks asgjë nuk është e ndaluar dhe jotërheqëse, ndërkaq brenda një dite mund të ndërrojnë disa partnerë.

Të rrumbullakëta sikur mollët
Shumica e femrave me sisë të rrumbullakët janë frigjide (të ftohta) në seks dhe nevojitet mjaft angazhim dhe kohë që t’i bëni të përjetojnë orgazmën. Janë pozitive sepse janë të gatshme të provojnë cilëndo pozë qoftë në shtrat, vetëm e vetëm që ta kënaqin partnerin.

Në formë patëllxhani
Femrat me sisë të këtilla janë të thjeshta, të ndjeshme, por në shtrat e duan klasiken dhe e duan atmosferën familjare, mirëpo mashkulli i cili martohet me një femër të tillë sigurisht do të marrë etiketën e burracakut. Ato, kontrollojnë partnerin e tyre, derisa ta kthejnë në një skllav të vërtetë të dashurisë.

Në formë silikoni
Femrat me sisë të këtilla janë formaliste, ofrojnë mjaft, mirëpo edhe kërkojnë shumë nga partneri, ndërkaq në shtrat kurrë nuk do ta lënë anash veten. Femrat të cilat vendosin të ndryshojnë sisët me shtesa slikoni kanë mundësi të kenë inteligjentë dukshëm të lartë.

/k/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri?

Çfarë është mikropenisi dhe si ndikon në jetën seksuale të një burri?

​Sa zgjat pasioni seksual në marrëdhënie dhe pse dobësohet?

​Sa zgjat pasioni seksual në marrëdhënie dhe pse dobësohet?

Ja pse tradhtojmë! E thotë shkenca…

Ja pse tradhtojmë! E thotë shkenca…

8 gjëra që i ndodhin trupit tuaj kur nuk kryeni më marrëdhënie seksuale

8 gjëra që i ndodhin trupit tuaj kur nuk kryeni më marrëdhënie seksuale

Ritës dhe motrës së saj nëna iu publikon foto me bikini

Ritës dhe motrës së saj nëna iu publikon foto me bikini

Ky është gabimi kryesor që bëni gjatë seksit

Ky është gabimi kryesor që bëni gjatë seksit

Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

Dr. Adem Harxhi: Përdoreni, ndryshe e humbët (+16)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

A e dini sa e thellë është vagina? (Foto)

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Si të veproni nëse ju mbetet kondomi brenda

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Rrëfehet 28 vjeçari: Gruaja më zuri në flagrancë me tjetrën dhe më pas bëri seks me tre meshkuj të panjohur, por tani unë… (Foto)

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

Eskorta e luksit/ Rrëfimi i pazakontë i Simonës: Shkoj me ‘babusha të pasur’ dhe nuk kam nevojë për punë!

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

I dashuri im është gjithmonë i lodhur për seks, por…

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

“Bëjë seks me burrin e vajzës” rrëfehet 47 vjeçarja

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal… me femrat +18

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Doni të dini si është super-vagina? Jua mëson Jena!

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18

Sprai për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale, ja për sa mund ta blini +18