E pabesueshme, emigranti zbulohet në motorin e makinës (Foto)

31.08.2015 22:40
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E pabesueshme, emigranti zbulohet në motorin e makinës (Foto)

Tentativat e emigrantëve për t’iu larguar tmerrit të luftrave dhe varfërisë kanë arritur kulmin.

Policët spanjollë në pikën kufitare të El Tarajal, mes Marokut dhe enklavës spanjolle të Ceuta-s, mbetën pa mend kur hapën  kofanon e një veture dhe brenda në të gjetën një emigrant.

Pak kohë më parë dy të tjerë ishin kapur brenda vendit të gomës rezervë.

Melilla, nascosti al posto della ruota di scorta per entrare in EuropaMelilla, nascosti al posto della ruota di scorta per entrare in Europa

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

Heq borën me … flakëhedhës – video

Heq borën me … flakëhedhës – video

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

“Uh, oh”/ Zyrtarja thotë se ka patur ethe, reagimi i Trump-it është i menjëhershëm! (VIDEO)

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

Frika prej koronavirusit/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës kishte bebelina

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit

22 vjeçarja nuk i “trembet” kronavirusit, lëpin bidenë e tualetit