Hazirit nuk i pëlqejn fyerjet e Kryeministrit Mustafa

Hazirit nuk i pëlqejn fyerjet e Kryeministrit Mustafa

Kryetari i Komunë së Gjilanit dhe njëherësh nënkryetari i LDK'së, Lutfi Haziri ka shkruar disa [...]

Mourinho “kapët” me gjyqtarët për fillimin e vështirë

Mourinho “kapët” me gjyqtarët për fillimin e vështirë

Trajneri i Chelsea, Jose Mourinho, gjatë një deklarate për mediat britanike ka theksuar se vendimet [...]

Aulona “varr veten”, nuk u ftua në dasmën e Sinanit (Video)

Aulona “varr veten”, nuk u ftua në dasmën e Sinanit (Video)

Thumbueset e estradës, Aulona dhe Fatma kanë pikasur dasmën e Sinan Hoxhës për të parodizuar [...]

Kurti: Populli ta rrëzojë Mustafën nëse nuk jep dorëheqje

Kurti: Populli ta rrëzojë Mustafën nëse nuk jep dorëheqje

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se nuk është prekur nga krahasimi me [...]

16 njerëz me fuqi mbinatyrore

16 njerëz me fuqi mbinatyrore

Në botë sot ka njerëz të çuditshëm por janë disa që konsiderohen me fuqi mbinatyrore 1. [...]

Shtatë llojet e seksit për çdo ditë të javës

Shtatë llojet e seksit për çdo ditë të javës

Ju, hani çdo ditë të njëjtin ushqim? Jo! Atëherë, përse çdo ditë duhet të keni [...]

MSMBC: ‘Ka vdekur aktori Arnold Schwarzenegger’! (Foto)

MSMBC: ‘Ka vdekur aktori Arnold Schwarzenegger’! (Foto)

Skandal i vërtetë është gati për të dalë në SHBA, pasi gazeta amerikane “msmbc”, ka [...]

Ja momenti kur, Lëvizja Vetëvendosje e kishte kryer sulmin ndaj makinës së Isa Mustafës! (VIDEO)

Ja momenti kur, Lëvizja Vetëvendosje e kishte kryer sulmin ndaj makinës së Isa Mustafës! (VIDEO)

Pak kohë pasi që aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosjes kanë hedhur vezë të prishura në veturën e [...]

Vjollca Haxhiu me Getin (Foto)

Vjollca Haxhiu me Getin (Foto)

Vjollca Haxhiu, është emër i njohur i skenës sonë artistike, shkruan Kosovarja. Ajo, në vitet [...]

Mustafa këmbëngul: Thaçi kryetar i Kosovës në vitin 2016

Mustafa këmbëngul: Thaçi kryetar i Kosovës në vitin 2016

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa është shumë konsekuent në respektimin e marrëveshje së koalicionit që [...]

Guingamp leksion Marseilles, e mposht 2-0

Guingamp leksion Marseilles, e mposht 2-0

Olimpiku i Marseille nuk di të bëjë dy rezultatet pozitive radhazi në Ligën e Parë [...]

Dardan Sejdiut “i vjen marre që nuk i vjen marre Mustafës çka flet”

Dardan Sejdiut “i vjen marre që nuk i vjen marre Mustafës çka flet”

Nënkryetari i Prishtinës Dardan Sejdiu ka reaguar ndaj intervistës së kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa [...]

Wolfsburg me stil të nënkampionit, shpartalloi Schalken

Wolfsburg me stil të nënkampionit, shpartalloi Schalken

Nënkampioni aktual në Bundeligë Wolfsburg, ka arritur të shënojë fitore bindëse ndaj Schalkes me rezultat [...]

Ka parakalon estrada shqiptare (Foto)

Ka parakalon estrada shqiptare (Foto)

Estrada shqiptare ka gjetur një adresë për të shkuar drejt famës. Është kjo faqja Show [...]

Mustafa: Duhet t’i kërkoj falje gomarit jo Kurtit

Mustafa: Duhet t’i kërkoj falje gomarit jo Kurtit

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se duhet t’i kërkojë falje gomarit për krahasimin [...]

Rrëfehet njeriu me penisin më të madh në botë

Rrëfehet njeriu me penisin më të madh në botë

Një burrë i cili ka deklaruar se e ka penisin më të madh në botë, [...]

Ja për çka Isa Mustafa është “lider” e Hashim Thaçi i “dështuar”, flasin statistikat!

Ja për çka Isa Mustafa është “lider” e Hashim Thaçi i “dështuar”, flasin statistikat!

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, është duke mbetur ‘lider’ për ka numri i paraqitjeve në [...]

Portugalia shpall listën kundër Shqipërisë

Portugalia shpall listën kundër Shqipërisë

Portugalia do të vijë me gjithë yjet e saj në “Elbasan Arena” për t’u përballur [...]

Ja kush do të jenë hartuesit e Statutit të Asociacionit (Video)

Ja kush do të jenë hartuesit e Statutit të Asociacionit (Video)

Një Ekip Menaxhues i përbërë nga ekipet e dialogut ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit, dhe me [...]

Austria e kërkon kodin telefonik të Kosovës në emër të Serbisë

Austria e kërkon kodin telefonik të Kosovës në emër të Serbisë

Detaje të reja janë bërë të njohura sa u përket marrëveshjeve më Serbinë. Të gjitha [...]

Tran postuar foto të nxehta në Instragram (Foto)

Tran postuar foto të nxehta në Instragram (Foto)

Ajo ishte e dashura e Chris Brown-it, deri në vitin 2011 kur u bë e [...]

Edhe dy kompani të reja për shitjen e arkave fiskale

Edhe dy kompani të reja për shitjen e arkave fiskale

Brenda shtatorit, tregut të kompanive që merren me shitjen e arkave fiskale pritet t’u shtohen [...]

Visar Imeri i reagon deklertës së Isa Mustafës

Visar Imeri i reagon deklertës së Isa Mustafës

Kryetari i Levizjës Vetëvendosje, Visar Ymeri i është kundëpërgjigjur deklartave të kryeminsitrit Isa Mustafa. Ymeri në [...]

Europa League, Skënderbeu udhëton nga Lisbona në Moskë

Europa League, Skënderbeu udhëton nga Lisbona në Moskë

Nga Lisbona në Moskë me një ndalesë në Stamboll në transmetikim ekskluziv të Supersport. Skënderbeut [...]

Nicole gjoksin në shesh (Foto)

Nicole gjoksin në shesh (Foto)

E bukur dhe seksi, Nicole Scherzinger po shijon jetën e natës Nicole ka shkuar në një [...]

Pozicionet e seksit sipas madhësisë së “zogut” +18 (Foto)

Pozicionet e seksit sipas madhësisë së “zogut” +18 (Foto)

Kënaquni, pa marrë parasysh se çfarë madhësie ka organi gjenital. Për çdo “problem” kemi zgjidhje. Për [...]

“Asociacioni do të shqyrtohet nga Gjykata Kushtetuese”

“Asociacioni do të shqyrtohet nga Gjykata Kushtetuese”

Kryeministri Mustafa gjatë konferencës për media ka folur edhe për Asociacionin, duke thënë se do [...]

Pacolli kërcënon me anulim të Marrëveshjes për sigurimet nëse Serbia nuk e respekton

Pacolli kërcënon me anulim të Marrëveshjes për sigurimet nëse Serbia nuk e respekton

Rrahim Pacolli, kryesues i Delegacionit të Kosovës për bisedimet teknike për sigurime në Bruksel dhe [...]

4 gabimet që i bëni kur rruheni

4 gabimet që i bëni kur rruheni

Duket se, ju bëni disa gabime para se të rruheni. Mësoni se cilat janë ato [...]

Fillon punën grupi punues për adresimin e ankesave të investitorëve të huaj ndaj institucioneve

Fillon punën grupi punues për adresimin e ankesave të investitorëve të huaj ndaj institucioneve

Zëvendësministri i Drejtësisë, Lirak Çelaj sot ka kryesuar takimin e grupit punues për çështje legjislative [...]

Rivalët e E.League vlerësojnë Skënderbeun

Rivalët e E.League vlerësojnë Skënderbeun

Beshiktashi do të jetë një prej 3 skuadrave me të cilat do të ndeshet Skënderbeu [...]

Ja si tallen Aulona dhe Fatmën me dasmën e Sinanit (VIDEO)

Ja si tallen Aulona dhe Fatmën me dasmën e Sinanit (VIDEO)

Dasma e Sinanit pati një jehonë të madhe në rrjetet sociale, ku fotot me mesazhe [...]

Nikoliq hesht për marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

Nikoliq hesht për marrëveshjen ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

Edhe heshtja është qëndrim", i është thënë gazetës "Danas" në kabinetin e presidentit të Serbisë, [...]

Mustafa kërkon masa ndaj VV-së për kërcënim të familjes

Mustafa kërkon masa ndaj VV-së për kërcënim të familjes

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa edhe një herë ka reaguar ndaj veprimeve të Lëvizjes Vetëvendosje, [...]

Kodi telefonik i Kosoves është +383

Kodi telefonik i Kosoves është  +383

Pas mbledhjes së Qeverisë, kryeministri Mustafa, ka mbajtur një konferencë për media me Ministren për [...]

Shqipëria dënon transportuesit kosovarë

Shqipëria dënon transportuesit kosovarë

Shoqata e Naftarëve ka dërguar një komunikatë për media ku ankohet se shteti i Shqipërisë [...]

Kundërshtohet pelegrinazhi i serbëve në kishën e Gjakovës, një i arrestuar [foto]

Kundërshtohet pelegrinazhi i serbëve në kishën e Gjakovës, një i arrestuar [foto]

Një Grup qytetarësh, kryesisht aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje, kanë protestuar sot në Gjakovë duke kundërshtuar [...]

Flet i dashuri i gazetarës së vrarë: E putha për herë të fundit, dhe nuk e pashë më

Flet i dashuri i gazetarës së vrarë: E putha për herë të fundit, dhe nuk e pashë më

Mëngjesin e së mërkurës Chris Hurst e puthi për herë të fundit të dashurën e [...]

Tre autobusë me serbë vizituan Mushtishtin (Foto)

Tre autobusë me serbë vizituan Mushtishtin (Foto)

Diku rreth 150 serbë me tre autobusë sot vizituan fshatin e Mushtishtit. Ata kanë ardhur [...]

Kërkoj falje publike: Isa qenka krejt si ata!

Kërkoj falje publike: Isa qenka krejt si ata!

Halil Matoshi Lajmet për arrestim gjyqtarësh e prokurorësh ishin të [...]

Këta fruta parandalojnë kancerin

Këta fruta parandalojnë kancerin

Përbërësit antioksidant në disa fruta janë të pakrahasueshëm dhe parandalojnë kancerin. Dukja përplot ngjyra e frutave [...]

Lunaqek: Roli i grave në Rajon jetik për Integrimet Europeane dhe fuqizimin e paqës ne Ballkanin Perendimore

Lunaqek: Roli i grave në Rajon jetik për Integrimet Europeane dhe fuqizimin e paqës ne Ballkanin Perendimore

Më ftesë të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe të Integrimeve Europiane, në ditën e [...]

Fruktoza e shtuar – nxitës kryesor i diabetit të tipit 2

Fruktoza e shtuar – nxitës kryesor i diabetit të tipit 2

Studimet e fundit kanë treguar se sheqernat e shtuara, veçanërisht ato që përmbajnë fruktozë, janë [...]

Efektet e panjohura të pijeve në shëndet

Efektet e panjohura të pijeve në shëndet

Lëngjet e gazuara përmbajnë sasi të mëdha të sheqerit (kalorive ‘të zbrazëta’) e, në anën [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari