Edona James i/e lanson videoklipin e parë, më mirë mos e shikoni (Video)

Edona James i/e lanson videoklipin e parë, më mirë mos e shikoni (Video)

Edona James, djaloshi nga Kosova që shkoi në Gjermani dhe ndryshoi gjininë, ka sjellë këngën [...]

Shoqëritë tona të sulmuara nga islami politik

Shoqëritë tona të sulmuara nga islami politik

Në tavolinën e drunjtë vendosur në ballkonin nga ku ndihet era e pishave dhe mund [...]

Albion Avdijaj te Vaduz në Zvicër

Albion Avdijaj te Vaduz në Zvicër

Albion Avdijaj do të vazhdojë karrierën me Vaduzin. Ishte vetë sulmuesi i Kombëtares Shpresa të [...]

Bajram Gecaj, VV-së: Me ia rrëzu dajës kamionin, hani dajak që e mbani mend sa jeni gjallë!

Bajram Gecaj, VV-së: Me ia rrëzu dajës kamionin, hani dajak që e mbani mend sa jeni gjallë!

Zëvendësministri për Kthim dhe Komunitet në Qeverinë e Kosovës, Bajram Gecaj, ka ftuar Lëvizjen Vetëvendosje [...]

Për gjashtë muaj, 14 vrasje në Tiranë

Për gjashtë muaj, 14 vrasje në Tiranë

Numri i viktimave që janë regjistruar në Tiranë gjatë gjashtëmujorit të parë të këtij viti [...]

Zgjatja e ciklit menstrual

Zgjatja e ciklit menstrual

Kur bëhet fjalë për ciklin menstrual, çdo femër është e ndryshme, ajo që mund të [...]

Të zhdukurit e Kosovës përkujtohen në Berlin

Të zhdukurit e Kosovës përkujtohen në Berlin

Disa të rinj shqiptarë që studiojnë, punojnë dhe jetojnë në Berlin sot kanë organizuar një [...]

B. Dortmund nuk ndalet, mposht edhe H. Berlin

B. Dortmund nuk ndalet, mposht edhe H. Berlin

8 fitore në 8 ndeshje zyrtare, Dortmundi i Thomas Tuchel funksionon si një makineri perfekte. [...]

MotoGP, kryevepër e Valentino Rossi-t në Silverstone

MotoGP, kryevepër e Valentino Rossi-t në Silverstone

Valentino Rossi dominon Çmimin e Madh të Anglisë në MotoGP. Me klasin e zakonshëm, “Doktori” [...]

Vildanja, “pise” por seksi (FOTO)

Vildanja, “pise” por seksi (FOTO)

Vildane Zeneli ka shpalosur sërish linjat e saj prej sirene E shtrirë në divan ajo është [...]

40-vjeçarja me trupin perfekt (Foto)

40-vjeçarja me trupin perfekt (Foto)

Victoria Silvstedt ka treguar format e saj perfekte trupore në Monako ditën e shtunë. Modelja [...]

VV distancohet nga kërcënimet: Nuk kemi aktivist me emrin Alban Morina

VV distancohet nga kërcënimet: Nuk kemi aktivist me emrin Alban Morina

Drejtuesi i sekretariati për media të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Frashër Krasniqi, ka reaguar ndaj lajmit për [...]

Rron Gjinovci: Reagimet e VV-së s’ka lidhje me Asociacionin po me luftën e brendshme për pushtet

Rron Gjinovci: Reagimet e VV-së s’ka lidhje me Asociacionin po me luftën e brendshme për pushtet

Ish-aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rron Gjonovci, përmes një postimi të tij në Facebook, thotë se [...]

Besnik Mustafa: Aktivisti i VV-së kërcënon me jetë

Besnik Mustafa: Aktivisti i VV-së kërcënon me jetë

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Morina e ka kërcënuar djalin e kryeministrit Isa Mustafa - [...]

Vajza poston foto lakuriq në FB, ja çfarë i bë mamaja e saj (Video)

Vajza poston foto lakuriq në FB, ja çfarë i bë mamaja e saj (Video)

Një adoleshente kishte postuar në profilin e saj në Facebook një fotografi lakuriq, e cila [...]

Promovimi i rajonit, mundësi për investime

Promovimi i rajonit, mundësi për investime

Forumi i Investimeve i Odave Ekonomike të Ballkanit Perëndimor i themeluar ditë më parë në [...]

CEPS: Marrëveshjet në Bruksel po e konsolidojnë sovranitetin e Kosovës

CEPS: Marrëveshjet në Bruksel po e konsolidojnë sovranitetin e Kosovës

Në një analizë të Qendrës për Studime të Politikave Evropiane (CEPS), me seli në Bruksel, [...]

VV: “Zajednica” është e mirë vetëm për Mustafën, Thaçin dhe Serbinë

VV: “Zajednica” është e mirë vetëm për Mustafën, Thaçin dhe Serbinë

Krerët e Lëvizjes Vetëvendosje po e kundërshtojnë fuqishëm krijimin e Asociacionit të komunave serbe, siç [...]

Rachel, një performancë seksi mbi kalë (Foto)

Rachel, një performancë seksi mbi kalë (Foto)

Modelja e njohur Rachel Mortensen di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen. Ajo ka kryer një [...]

A i ka Isa edhe këshilltarët nervoz sikur edhe vet? (FOTO)

A i ka Isa edhe këshilltarët nervoz sikur edhe vet? (FOTO)

Situata politike në vend dhe raportet pozitë-opozitë, janë duke vazhduar me tensione. Edhe dita e [...]

Kjo kamerë e fshehur sigurisht se do t’ju pëlqejë (Video)

Kjo kamerë e fshehur sigurisht se do t’ju pëlqejë (Video)

Një shaka tjetër e publikuar në YouTube. Një burrë i maskuar si pastrues rrugësh dhe [...]

Objekti 6 milionësh i Ministrisë së FSK’së po vërshohet nga uji (Foto)

Objekti 6 milionësh i Ministrisë së FSK’së po vërshohet nga uji (Foto)

>Objekti i ri i Ministrisë së FSK’së, është duke u shkatërruar. Në këtë objekt që [...]

Vetëvendosje po “përgatitet fizikisht për rrëzimin e qeverisë”

Vetëvendosje po “përgatitet fizikisht për rrëzimin e qeverisë”

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se nuk do të zgjedh metoda për rrëzimin e qeverisë pas [...]

Tjetër fitore për B. Munich, mund edhe Leverkusen

Tjetër fitore për B. Munich, mund edhe Leverkusen

Bayerni i Mynihut nuk di ta ndalet në këtë fillim sezoni në Bundesligë. Edhe ndaj [...]

“Sulm” me pankarta në Prapashticë?!

“Sulm” me pankarta në Prapashticë?!

Jakup Krasniqi Mbrëmë në RTK ishte Isa Mustafa. U përpoqa goxha shumë që ta kuptoja: në [...]

Gjen dashnoren e burrit, e zhvesh në mes të rrugës (Video)

Gjen dashnoren e burrit, e zhvesh në mes të rrugës (Video)

Një grua në kinë pasi ka zbuluar të dashurnë e burrit të saj, e ka [...]

Kujdes me hudhrën

Kujdes me hudhrën

Testimet kanë treguar që hudhra e pjekur është më shëruese se hudhra e re dhe [...]

Fejohet aktori turk Kenan Imirzalıoğlu (Foto)

Fejohet aktori turk Kenan Imirzalıoğlu (Foto)

Ky mund të jetë një lajm jo i mirë për të gjithë ata vajza që [...]

Si e vlerëson opozita deklarimin e Mustafës për FSK-në

Si e vlerëson opozita deklarimin e Mustafës për FSK-në

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, si duket është dorëzuar para partnerit të tij të koalicionit, [...]

Ja si ndikon muaji i lindjes në jetën tuaj seksuale

Ja si ndikon muaji i lindjes në jetën tuaj seksuale

Nëse keni pyetur ndonjëherë se njerëzit e lindur në dhjetor a janë më çuditshëm se [...]

Për çfarë rikonfigurimi të skenës politike po flet Haradinaj?

Për çfarë rikonfigurimi të skenës politike po flet Haradinaj?

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj duke folur për zhvillimet e fundit [...]

Punimi shkencor dëshmon se demarkacioni me Malin e Zi dëmton Kosovën

Punimi shkencor dëshmon se demarkacioni me Malin e Zi dëmton Kosovën

Duke pas parasysh shumë paqartësi rreth demarkacionit të Kosovës me Malin e Zi dhe duke [...]

Kryeministrit duhet ti riparohet mënyra e të menduarit, e jo ti ndalet komunikimi. Dhe jo vetëm atij!

Kryeministrit duhet ti riparohet mënyra e të menduarit, e jo ti ndalet komunikimi. Dhe jo vetëm atij!

Astrit Gashi Në një javë të plotë të gjitha gjërat në komunikim që janë të ndaluara [...]

Paga 450 euro, por nuk punojnë

Paga 450 euro, por nuk punojnë

Të papunët në Kosovë jo çdoherë janë të interesuar të punojnë. Disa kompani prodhuese në [...]

Sëmundja e kancerit, trajtimi plot sfida

Sëmundja e kancerit, trajtimi plot sfida

Në gjashtëmujorin e parë të vitit 2015, në Institutin Onkologjik në Qendrën Klinike Universitare të [...]

Selimi e quan qyqan Mustafën dhe ia kujton zyrat e Këshillit Ekzekutiv Krahinor

Selimi e quan qyqan Mustafën dhe ia kujton zyrat e Këshillit Ekzekutiv Krahinor

Deputeti nga radhët e Vetëvendosjes, Rexhep Selimi i është drejtuar kryeministrit Isa Mustafa me fjalën [...]

Komuna thërret për hetim ndaj sjelljeve të policëve që arrestuan Zybën

Komuna thërret për hetim ndaj sjelljeve të policëve që arrestuan Zybën

Komuna e Prishtinës shpreh shqetësimin për, siç ka thënë, dhunën që e ushtruan dy policë [...]

Gomari i Isa Mustafës bëhet lajm edhe në Serbi(FOTO)

Gomari i Isa Mustafës bëhet lajm edhe në Serbi(FOTO)

Gjuha që ka përdorur Kryeministri Isa Mustafa në postimet e fundit dhe në paraqitjet televizive [...]

“Ngecin” bisedimet mes Nantes dhe Lazios për Lorik Canën

“Ngecin” bisedimet mes Nantes dhe Lazios për Lorik Canën

Kur kanë mbetur vetëm 48 orë nga mbyllja e merkatos së verës, Lazio dhe Nantes [...]

Bolden: Nuk është veprim i mençur të paguhet Rusia

Bolden: Nuk është veprim i mençur të paguhet Rusia

Udhëheqësi i lartë i agjencisë kozmike të Shteteve të Bashkuara, Charles Bolden, i është lutur [...]

Per ” tradhtarin ” Mark Krasniqi dhe historine!

Per ” tradhtarin ” Mark Krasniqi dhe historine!

Eduard Frrokaj Ne shkruajme dhe meditojme shume per historine ,kaq shume sa nuk na ka mbete [...]

Kim Kardashian shtatzënë me bikini, por nëna e saj e lë në hije

Kim Kardashian shtatzënë me bikini, por nëna e saj e lë në hije

Kim Kardashian ka treguar më në fund shtatzëninë e saj me bikini. Ajo është duke [...]

Vetëvendosje thotë se Policia po gënjen rreth arrestimit të Zybës

Vetëvendosje thotë se Policia po gënjen rreth arrestimit të Zybës

Lëvizja Vetëvendosje, thotë se sot Policia e Kosovës, “duke e ndjekur rrugën e shpifjeve të [...]

Arbana Xharra: Kriminelët tanë janë problemi kryesor jo “Zajednica”

Arbana Xharra: Kriminelët tanë janë problemi kryesor jo “Zajednica”

Në një postim në Facebook, gazetarja Arbana Xharra ka shkruar se kriminelët janë problemi kryesor [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari