Cila këngëtare e ka b… më të mirë. Ja shikoni (Foto)

31.08.2015 22:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Cila këngëtare e ka b… më të mirë. Ja shikoni (Foto)

Jo pak e jo rrallë këngëtaret tona bëjnë belfie. Me një fjalë shpeshherë postojnë qëllimisht edhe foto tek shihen të pasmet e tyre të theksuara, shkruan Kosovarja.

Nuk po duam tash të shtojmë fjalë më tepër me këtë rast, veç ua lëmë juve që të komentoni, por edhe të jepni mendimin tuaj, se cila prej tyre e ka b…. më të mirë.

Ja disa nga ato, si Angela Martini, Morena, Ciljeta, Nora, Elvana, Fjolla, Eva, Tuna etj…

Me këtë rast, në këtë konkurrencë nuk i kemi marrë Kallashin dhe Shkëndijen. Pse-hu dihet, apo jo?

tpasmet

t pasme tuna

pasme

fjolla t [pasme

eva

enca h

?

?

bleona44

463
/Kosovarja/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Dështon festivali i muzikës me humbje prej 360 mijë funta ku do të merrte pjesë Rita Ora, The Vamps dhe Rudimental

Dështon festivali i muzikës me humbje prej 360 mijë funta ku do të merrte pjesë Rita Ora, The Vamps dhe Rudimental

Besojeni ose jo por kaq shtrenjtë kushton një kapele dhe një çantë nga koleksioni i Luanës

Besojeni ose jo por kaq shtrenjtë kushton një kapele dhe një çantë nga koleksioni i Luanës