Anjeza Branka sërish bashkë me babain e djalit të saj? (Foto)

31.08.2015 16:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Anjeza Branka sërish bashkë me babain e djalit të saj? (Foto)

E më së shumti këto foto i kanë ngjallur një reagim, apo ndoshta nostalgji, ish-partnerit të saj, babait të Leanzos.

Ajo është seksi, e famshme dhe beqare, të paktën deri më tani. Është fjala për Anjeza Brankën, që kohët e fundit nuk i ka kursyer fotot hot në rrjetet sociale.

E më së shumti këto foto i kanë ngjallur një reagim, apo ndoshta nostalgji, ish-partnerit të saj, babait të Leanzos.

Prej disa vitesh këngëtarja i ka dhënë fund marrëdhënies me të, duke rindërtuar jetën nga e para.

Por prej më shumë se një viti ajo është përsëri single. Ditët e fundit, Leonardo ka qenë shumë aktiv në “Facebook”¬un e Anjezës.

Jo rrallë herë e kemi parë teksa i komenton këngëtares dhe të birit me shumë dashuri. Ngjarja na ngjalli shumë kureshtje për të marrë vesh nëse bëhet fjalë për ribashkim në horizont, apo pse jo edhe për një martesë, ashtu si miqtë e afërt po flasin.

“Bluetooth” e ka kontaktuar vetë Anjezën për ta pyetur nëse ka plane të afërta për martesë me ish¬partnerin e saj.

“Kurrë mos thuaj kurrë, nuk e kam menduar gjatë këtë, por e kam konstatuar edhe vetë që është prezent në rrjetet sociale. Nuk i dihet se çfarë do të ndodhë mes nesh, mbetet për t’u parë”, është shprehur këngëtarja duke lënë kështu gjithçka evazive.
anjeza6

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Kosova në ditë zie për viktimat në Kroaci, këta artistë nuk i anuluan koncertet

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Diskotekat në Kosovë nuk respektojnë Ditën e Zisë, organizojnë ndeja

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Edhe Tayna anulon koncertin në shenjë respekti për viktimat në Kroaci

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

Tayna ka gati “bombën” e radhës, publikon pjesë nga prapaskenat e këngës së re

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

“Zemra gjak po më pikon, loti për ju nuk ndalet”, Sabriu Fejzullahu shprehet i zemërthyer për viktimat në Kroaci

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Emocionon Rita Ora, uron në shqip Distria Krasniqin për medaljen e artë

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Gashi publikon këngën “Sleeping On My Left”

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Befasi! Dua Lipa arrin në Tiranë, takohet me Edi Ramën

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

Dua Lipa realizon ëndrrën e saj, merr pushimet luksoze në Meksiko vetëm 359 dollarë nata

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

“Ndër bekimet më të shpeshta e më të mirat i kemi nga prindërit”, Mozziku uron festën me një foto familjare

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Lirohet nga paraburgimi babai i “Miss Universe Kosova”, Tuti Sejdiu

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Bebe Rexha publikon video në të brendshme: Sa mendoni se peshojë

Dështon festivali i muzikës me humbje prej 360 mijë funta ku do të merrte pjesë Rita Ora, The Vamps dhe Rudimental

Dështon festivali i muzikës me humbje prej 360 mijë funta ku do të merrte pjesë Rita Ora, The Vamps dhe Rudimental

Besojeni ose jo por kaq shtrenjtë kushton një kapele dhe një çantë nga koleksioni i Luanës

Besojeni ose jo por kaq shtrenjtë kushton një kapele dhe një çantë nga koleksioni i Luanës