Video +18/ Çifti bën seks të egër në dritare. Fqinjët e filmojnë

E publikuar: 02/11/2016 20:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Seks në rrugë, makinë, supermarket, lokale, ndërsa nga Londra vjen një video që tregon një çift që kryen marrëdhënie seksuale në dritare.

Personat që e kanë filmuar nuk e kanë mbajtur dot të qeshurën teksa kanë parë çiftin që ishin mbështetur në dritaren me xham dhe kryenin marrëdhënie seksuale.

Videoja është publikuar nga “The Sun” dhe në vetëm pak orë po bën xhiron e uebit.

Ironitë kanë qenë nga më të shumta, ndërsa disa të tjerë e kanë quajtur me fat çiftin që ka shpëtuar, pasi duket sikur nga momenti në moment ai xhami do të thyhet.