Pizza Crust në Gjilan hapë konkurs për dy kamariere

E publikuar: 15/11/2022 12:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pizza Crust në Gjilan hapë konkurs për dy kamariere


✔️ Dergoni 📩 në [email protected] dhe në “subject” shkruani pozitën e punës për të cilën aplikoni.

📱+383 48 668 660

https://www.facebook.com/pizzacrustgjilan/


✔️ Gjithashtu në 📩 shkruani përvojën paraprake te punës.


✅ Apliko tani dhe bëhu pjesë e super ekipës tonë! 🍕️💪