Fun
Zuri një peshk më të gjatë se vet ai, me një shkop që peshkohen peshqit e vegjël (Foto)
Nëna hante në fshehtësi, fëmija që kishte në prehër kthente kokën për ta shikuar (Video)
Kishte votuar “partinë e gabuar”, votuesi në Indi këput gishtin e tij (Foto/Video)
Zebra dhe gjirafa në garë vrapimi para vizitorëve të kopshtit zoologjik (Foto)
Njoftimi nëpërmjet gazetës, se një çift i ri janë ekskluzivisht në lidhje (Foto)
Befasia më e madhe për nusen, ishte një qen që ia dhuroi bashkëshorti gjatë dasmës (Video)
I dehur përfundoi atje, në mëngjes e kuptoi se ishte në shtëpinë e gabuar – pronarët e befasojnë me sjelljet e tyre (Video)
Tualeti i kafenesë që rrethohet në tri anë me akuarium, për të cilin u shpenzuan 200 mijë funte (Foto)
Shpëtohen 47 mace që jetonin në kushte shumë të vështira  në shtëpinë e një pensionisteje (Foto)
Rrotullimi i suksesshëm mbi një hapësirë të gjerë, deri në anën tjetër të pishinës (Video)
Teknika e thjeshtë që përdori nusja, për të mos e zhytur fustanin e bardhë në tualet (Foto)
Krokodilin gjigant që ra në pishinë, e largoi një profesionist që merret me reptilë (Video)
Shoqëria e pazakontë mes maces dhe gjelit që jetojnë në të njëjtin oborr (Video)
Boshnjaku “i dobishëm” – në vend të rrobave, ter mish dhe suxhuk në ballkon (Foto)
Fotografia që e futi çiftin “në telashe” me ndjekësit e tyre (Foto)
Brenda ilustrimit ndodhen edhe dy unaza, vështirë të gjenden në mesin e dasmorëve (Foto)
E kuptojnë se ishin fotografuar me xhaketa të ngjashme, Merkel dhe May filmohen duke qeshur me këtë veprim (Video)
“Ylli i Instagramit” filmohet duke qarë, pasi llogaria me mijëra ndjekës i ishte bllokuar – thotë se tanimë ndjehet “e pavlerë” (Video)
Katërvjeçari nuk mund të “largonte gjumin” në klasë – madje edhe kur mësuesja i tha se “ishte koha për të shkuar në shtëpi” (Video)
Turistët patën mundësinë e rrallë, të ledhatojnë dy balena shumë të shoqërueshme (Video)
Dyshemenë e gjeti përplot me gota plastike të mbushura me ujë, ky ishte vetëm fillimi i lojërave që ia kishin përgatitur fëmijët (Video)
Me kanabis në xhepa shkoi në stacionin policor, ankesa e 33-vjeçarit befasoi policinë
Aeroplani ngadalësoi shpejtësinë, shkaku i një flamengoje që lëvizte ngadalë në pistë (Video)
Vetëm tre për qind e pjesëmarrësve, arritën ta përfundojnë sfidën e ëmbëlsirës me çokolatë (Foto)
Adoleshentja tregon vështirësitë e punës si sirenë (Video)
Dallimi mes unazës me diamant origjinal dhe tjetrës që ka gur të përpunuar (Foto)
Turistit kinez ia ndaluan shishen e qumështit në aeroplan, piu më se dy litra për të mos e hedhur (Video)
Gjyshja 94-vjeçare hëngri picë për herë të parë, që kur burri iu mbajt peng nga Musolini (Foto)
Balena e rrallë me ngjyrë të bardhë afrohet te sipërfaqja, besohet se është e njëjta që u pa parë para dhjetë vitesh (Video)
Shoferi u arratis, e la furgonin në këtë pozitë – gati të binte nga 60 metra lartësi (Foto)
Manekinët ngjallen papritmas, frikësojnë të pranishmit në ashensor (Video)
Qeni nuk ndaloi së ledhatuari zjarrfikësin nga i cili u shpëtua (Video)
Lëshohen nëpër ujëvarat më të pjerrëta, çifti eksplorues nuk shpëton pa lëndime (Video)
“Po vjen ministri”: Gazetarja detyrohet të largohet me shpejtësi nga pamjet e kamerës (Video)
Aftësitë e mahnitshme të vogëlushit në sërfim, lëvizi me sukses mbi valën e dytë (Video)
Zinxhiri i kafeneve ndalon përdorimin e telefonave, mysafirët të flasin më shumë mes vete (Foto)
Njësiti policor përdori mburojat dhe copëzat e bukës, për të larguar një mjellmë nga rruga (Video)
Shkopi që e mbante me dhëmbë, ia pamundësonte qenit kalimin nëpër hapësirën e ngushtë (Video)
Askush nuk i besonte se kishte një emër të tillë – madje edhe Facebook i kishte mbyllur profilin e tij (Foto)
Kamerieri filipinas shpërndau ushqimin me shpejtësi, duke lëvizur mbi pajisjen me një rrotë (Video)
Vizitori i parkut deshi t’i jepte pak ushqim antilopës, por ajo e deshi të tërin (Video)
Aftësitë e mahnitshme të katërvjeçarit, shënon kosh duke gjuajtur nga dhjetë metra largësi (Video)
Tri takime në javë me djem tri dekada më të rinj – 82 vjeçarja këmbëngul se kurrë nuk është refuzuar nga ata (Foto)
Kërcimi me parashutë nga ujëvara më e lartë në botë (Video)
Fjala e parë që tha bebja ishte Google: Gjiganti për kërkim shprehet i gëzuar, jo të gjithë u impresionuan (Video)
Mosha e kishte lodhur dhe nuk mund të ecte, qeni 20-vjeçar u ndihmua të hidhte disa hapa në park (Video)
Tualetet më bizare, rregullime të çuditshme dhe mungesë privatësie (Foto)
Kur tetë futbollistë profesionistë luajnë kundër 380 fëmijëve – dhe rezultati përfundon baras (Foto/Video)
Macja agresive ndaj kalimtarëve, nuk sulmon gratë dhe fëmijët (Video)
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari