Në Meksikë me Daphne Joy dhe shoqet e saj tregojt të pasmet (Foto)

E publikuar: 01/07/2016 14:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Është ndarë nga Jason Derulo në muajin maj, por duket se Daphne Joy po e shijon shumë jetën si beqare.

Modelja i la shumë pak imagjinatës me kostumin e banjës që kishte zgjedhur për pushimet e saj meksikane.

29-vjeçarja nga Filipinet po kalonte kohë bashkë me shoqërinë në një jaht luksoz, në Cabo San Lucas.