Kristin Cavallari, rikthim i fuqishëm tek bikini

E publikuar: 30/04/2016 11:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kristin Cavallari është ende e mjaft në formë edhe pas lindjes së fëmijës së tretë pesë muaj më parë.

Modelja 29-vjeçare duket e mrekullueshme në setin e fotove për kopertinën e ardhshme të revistës Modeliste në Puerto Vallarta të Meksikës. Bukuroshja ka pozuar me një palë bikini të zeza mjaft provokuese.

Mamaja seksi bjonde shfaqet me flokë të lagura dhe me një make up perfekt, duke nxjerrë në pah asetet e saj.