Jenna Jenovich, një sex simbol i ri botëror

E publikuar: 15/05/2016 10:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Jenna Jenovich është modelja që po “pushton” botën me sensualitetin dhe bukurinë e saj.

Jenna është me prejardhje serbe dhe jeton në Los Angelos.
Prej disa vitesh është në faqet e para të medieve të mëdha si Maxim, GQ, Esquire, SI, FHM dhe CKM.

FHM edicioni Turk e ka zgjedhur si njëra ndër 100 femrat më sexy të planetit.

Jenna nuk ka nevojë për komente. Është aq e bukur dhe sensuale sa meshkujt i le pa frymë.

Jenovich flet 4 gjuhë të huaja dhe i pëlqen filmi dhe udhëtimi. Ajo me familjen e saj është shpërngulur nga Serbia në Gjermani dhe prej andej në SHBA.