Tiranë/ 51-vjeçari kryen marrëdhënie me vajzën e re, ajo tregohet “gangstere” e vërtetë (Foto)

26.09.2016 01:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Tiranë/ 51-vjeçari kryen marrëdhënie me vajzën e re, ajo tregohet “gangstere” e vërtetë (Foto)

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Ferid Xhajko”, në Tiranës. Burime nga policia thonë se materialet janë dërguar në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor në Tiranë dhe të dy po hetohen në gjendje të lirë, për akuzat e mësipërme.

Një 51-vjeçar dhe një vajzë e re rreth të 29-ve po hetohen në gjendje të lirën nën akuzën e prostitucionit dhe vjedhjes. Para një muaji 51-vjeçari e kishte ftuar vajzën që të bënin seks kundrejt pagesës dhe kjo e fundit kishte pranuar. Por vajza është treguar një “gangstere” e vërtetë, pasi kur ka mbaruar punë në ikje e sipër i ka vjedhur burrit, orën me vlerë 100.000 lekë.
Capture

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bashkimi fiton edhe ndeshjen e dytë të Play-Offit ndaj Rahovecit, një fitore larg finales

Bashkimi fiton edhe ndeshjen e dytë të Play-Offit ndaj Rahovecit, një fitore larg finales

Merr fund beqaria, martohet modelja super-seksi

Merr fund beqaria, martohet modelja super-seksi

A është i rrezikshëm për shëndetin mishi i tonit: Si mund të shmangni helmimin vdekjeprurës me zhivë?

A është i rrezikshëm për shëndetin mishi i tonit: Si mund të shmangni helmimin vdekjeprurës me zhivë?

Xhaka: Nder i madh për të qenë kapiten i Arsenalit, faleminderit Topçinj për mbështetjen

Xhaka: Nder i madh për të qenë kapiten i Arsenalit, faleminderit Topçinj për mbështetjen

Nicki Minaj me veshje superseksi, i lë krejt gojëhapur në rrugë

Nicki Minaj me veshje superseksi, i lë krejt gojëhapur në rrugë

Barcelona shpallet kampion i La Ligas pas fitores dhe het-trikut të Messit ndaj La Corunas, festojnë titullin e 25-të në histori

Barcelona shpallet kampion i La Ligas pas fitores dhe het-trikut të Messit ndaj La Corunas, festojnë titullin e 25-të në histori

Unikkatil flet pas koncertit madhështor në Zvicër

Unikkatil flet pas koncertit madhështor në Zvicër

La Coruna 2-4 Barcelona, notat e lojtarëve

La Coruna 2-4 Barcelona, notat e lojtarëve

“U bënë dy vjet që bëj seks në zyrë me kolegun, por lumturisë sime po i vjen fundi”

“U bënë dy vjet që bëj seks në zyrë me kolegun, por lumturisë sime po i vjen fundi”

8 ushqime që ju ndihmojnë për të luftuar celulitin

8 ushqime që ju ndihmojnë për të luftuar celulitin

Barcelona dominon dekadën e fundit në La Liga, feston titullin e 7 në 10 vitet e fundit – Festë në fushë dhe zhveshtore nga futbollistët

Barcelona dominon dekadën e fundit në La Liga, feston titullin e 7 në 10 vitet e fundit – Festë në fushë dhe zhveshtore nga futbollistët

Çfarë jete luksoze bën kjo këngëtare shqiptare

Çfarë jete luksoze bën kjo këngëtare shqiptare

Mjeku ‘legjendë’ mbajti për një orë beben në krah, derisa e ëma i nënshtrohej analizave (Foto)

Mjeku ‘legjendë’ mbajti për një orë beben në krah, derisa e ëma i nënshtrohej analizave (Foto)

Messi në histori të La Ligas, i vetmi futbollistë që shënon mbi 30 gola në shtatë sezone

Messi në histori të La Ligas, i vetmi futbollistë që shënon mbi 30 gola në shtatë sezone

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Largojeni lodhjen pranverore me masazh, ushqim më të shëndetshëm dhe ngjyra

Largojeni lodhjen pranverore me masazh, ushqim më të shëndetshëm dhe ngjyra