Rama i thotë Bashës se me kapsolla nuk rrëzohet Qeveria, e fton për dialog

13.05.2019 23:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rama i thotë Bashës se me kapsolla nuk rrëzohet Qeveria, e fton për dialog

Kryeministri shqiptar, Edi Rama i dha një mesazh Lulzim Bashës pas marshimit protestues të sotëm të opozitës.

“Marshimet për të rrëzuar qeverinë me kapsolla janë xhiro bosh që nuk nxjerrin askund. Përsëri respekt për Policinë e Shtetit në taksiratin që e ka zënë”, ka shkruar Rama në Twitter.

“Dhe një mesazh për LB: Lëri kapsollat! Autobusin e këtij qershori e humbe po mos humb trenin e qershorit 2021! Kur do flasim?”.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Mbi 17 mijë euro ka harxhuar Zyra e ish-kryeministrit Haradinaj në dy dreka zyrtare

Mbi 17 mijë euro ka harxhuar Zyra e ish-kryeministrit Haradinaj në dy dreka zyrtare

Komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus

Komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus

Nuk ‘fituan’ shqiptarët e Luginës, po mund tē ‘humbin’ serbët e Kosovës!

Nuk ‘fituan’ shqiptarët e Luginës, po mund tē ‘humbin’ serbët e Kosovës!

Drejtori i SHSKUK-së: Në tri klinika të QKUK-së nuk ka më vend për pacientë me COVID-19

Drejtori i SHSKUK-së: Në tri klinika të QKUK-së nuk ka më vend për pacientë me COVID-19

Bushati: Ndarja e Kosovës është ide serbe që u përkrah nga shqipfolësit!

Bushati: Ndarja e Kosovës është ide serbe që u përkrah nga shqipfolësit!

Nesër vazhdimi i seancës plenare, ja çka do të diskutohet

Nesër vazhdimi i seancës plenare, ja çka do të diskutohet

Mjeku i njohur: Tregoni kujdes, koronavirusi ‘gjallon’ ende mes nesh, është sfidë jo e lehtë për t’i fituar

Mjeku i njohur: Tregoni kujdes, koronavirusi ‘gjallon’ ende mes nesh, është sfidë jo e lehtë për t’i fituar

COVID-19: Në Haxh këtë vit do të pranohen vetëm sauditët, përjashtohen shtetasit e huaj

COVID-19: Në Haxh këtë vit do të pranohen vetëm sauditët, përjashtohen shtetasit e huaj

Kosnett: Ne nuk e konsiderojmë ilegale qeverinë Hoti, këtë e ka bërë të qartë Gjykata Kushtetuese

Kosnett: Ne nuk e konsiderojmë ilegale qeverinë Hoti, këtë e ka bërë të qartë Gjykata Kushtetuese

Sejdiu thotë se LDK kishte marrëveshje me AAK-në e NISMA-n derisa ishte në marrëveshje me VV-në

Sejdiu thotë se LDK kishte marrëveshje me AAK-në e NISMA-n derisa ishte në marrëveshje me VV-në

Thaçi e quan konstruktive vizitën e Lajçakut në Kosovë

Thaçi e quan konstruktive vizitën e Lajçakut në Kosovë

Vdesin edhe dy persona nga koronavirusi në Kosovë

Vdesin edhe dy persona nga koronavirusi në Kosovë

Hoti në Bruksel

Hoti në Bruksel

Sindikatat e Shëndetësisë akuzojnë Hotin për përfaqësim partiak në Komisionin për reagim ndaj COVID-19

Sindikatat e Shëndetësisë akuzojnë Hotin për përfaqësim partiak në Komisionin për reagim ndaj COVID-19

Rastet e reja vijnë nga këto komuna

Rastet e reja vijnë nga këto komuna

47 raste me koronavirus sot në Kosovë, 22 të shëruar

47 raste me koronavirus sot në Kosovë, 22 të shëruar