Ronela bëhet nostalgjike!

E publikuar: 30/04/2018 22:31
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Megjithatë duket se këngëtarja është bërë disi nostalgjike dhe këtë fakt e tregon postimi i saj më i fundit në rrjete sociale. 

Ajo ka postuar në ‘InstaStory’ një video në të cilën shihet ‘Shkolla 9-vjeçare Fan Stilian Noli”, në të cilën Ronela ka studiuar. 

“Sa mall kur shikon vendin që ke kaluar kaq shumë kohë”, – ka shkruar këngëtarja bashkangjitur videos./Gazeta Express/