Kejvina Kthella zgjon tundimin, nxjerr në shesh të pasmet bombastike

E publikuar: 29/04/2018 14:25
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku tregon të pasmet bombastike.

Velina e emisionit ‘Xing’ duket se nuk e ka në plan t’i ndalë provokimet. Pasi ndau foto me gjoksin jashtë tani ajo ka ekspozuar të pasmet.

Reagimet në postimin e saj janë të menjëhershme dhe fansat nuk i kanë kursyer admirimin ndaj pamjes së saj. /Gazeta Express/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!