Djalë apo vajzë? Veliaj tregon çfarë fëmije dëshiron të ketë

30.04.2018 23:52
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Djalë apo vajzë? Veliaj tregon çfarë fëmije dëshiron të ketë

Pyetjeve pikante të vogëlushëve, kryetari Veliaj iu përgjigj me shumë çiltërsi. 

Çifti Veliaj dhe Arjola nuk kanë ende një fëmijë, dhe kjo ishte dhe një nga pyetjet që i bëri njëri prej fëmijëve. 

Kur të bëni një fëmijë, kujt do të doje ti ngjajë?

Erion Veliaj- Shpresoj ti ngjajë teta Arjolës, sepse ajo është shumë e bukur dhe shumë e zgjuar.

Çfarë do të lindë gruaja jote, çun apo vajzë?

Erion Veliaj-Shpresoj shumë që në të bëjmë një fëmijë dhe ndoshta këtë vit që teta Arjola ka mbaruar doktoraturën, jemi gati që të bëjmë një fëmijë. Unë dua shumë një gocë.

Ti ju thua fëmijëve të botës që juve ju kam si fëmijët e tu. Dmth, unë kam, dy baba? Edhe unë jam fëmijë bote…

Erion Veliaj- Jo, ti ke mamin dhe babin tënd, por ne i trajtojmë fëmijët në kopshte dhe në çerdhe sikur të jenë fëmijët njësoj dhe kjo është arsyeja pse e marrim seriozisht këtë punë.

Por vogëlushët nuk nguruan ti bënin kryetarit Veliaj edhe pyetje për poltikën.

-Nëse nuk do merreshe me politikën me çfarë profesioni do të merreshe?

Erion Veliaj- Po të mos merresha me politikën, me shumë gjasa do të isha mësues.

Cilët politikanë janë më të mirë, të Veriut, apo të Jugut?

Erion Veliaj-Unë mendoj se rëndësi ka që ata të bëjnë punën, nuk ka rëndësi se nga janë./tvklan.al

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

Lajmi i fundit: Adriana Matoshi e përfundon me sukses operimin

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

“E humbe fitoren, na zhgënjeve”, shpërthejnë komentet ndaj Donaldit pas afërsisë me Beatrixën

Droni i prodhuar nga Kina përfundon testin e vëzhgimit meteorologjik detar

Droni i prodhuar nga Kina përfundon testin e vëzhgimit meteorologjik detar

Londër: Depozita në renminbi arrin në 88.5 miliardë juanë

Londër: Depozita në renminbi arrin në 88.5 miliardë juanë

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Këngëtarja e re Edona Morina ​publikon këngën “Ah Zeshkani”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur