Tech
Përleshje mes vëllait dhe motrës për kodin e WIFI, ndodh vrasja
Shefi i Google-it bën thirrje për rregullore mbi inteligjencën artificiale
Kompania si motër e “Google” bën namin, mbërrin vlerën një trilionë dollarë!
Bugatti Chiron Hermes me të gjitha aksesorët, një lodër për miliarderë (Fotot e rralla)
Volkswagen Golf R i ri, i mrekullueshëm
Automobili turk quhet TOGG, ja veçorite e makinës totalisht Made in Turkey
Google gjobitet me 150 milionë euro
Qindra miliona përdoruesve ID-të të Facebook-ut u ekspozohen në një forum online, nuk është akoma e qartë se si
Facebook ju gjurmon ku shkoni!
Bitcoinin po e presin në vijim ditë vështira
Wi-Fi në 700 kilometra distancë, ky është rekordi teknologjik
Varësia nga smartphonet një në katër të rinjët, të e rejat “viktimat më të mëdha”
BMW-në e vitit 1972 e nxjerrë nga garazhi pas 7 vjetësh
Honda dhe Toyota/ Marrin çmim për makinat e gjelbra në panairin e makinave në Los Angeles
Instagram heq mbi 1 mln postime që përmbajnë…
E mbante mbyllur prej vitesh, makina e pasuron në ankand
E quajtën “Porsche e Parë”, doli në ankand për 20 milionë dollarë, por dështoi (Foto)
Dropbox i ri dëshiron të jetë qendra e përditshmërisë suaj
Telekomi i Kosovës ka edhe tre ditë afat për t’i paguar 25 milionë euro Z-Mobile
Fotot e para të Galaxy Note 10 zbulojnë ekranin gjigand
Adoptimi i 5G-së disa herë më i shpejtë se ai i 4G
Sanksionet Amerikane, Huawei shtyn debutimin e laptopëve deri në një afat të pacaktuar
Facebook ju paguan nëse e lejoni tu gjurmojë telefonin
Internet të shpejtësisë së lartë përmes dritës në fluturimet ajrore
Shazam mund të identifikojë muzikën që luhet nëpër aplikacione
LG prezanton monitorët e parë në botë me kohë përgjigje 1ms
Aplikacioni iCloud në Windows 10 më i fuqishëm se asnjëherë më parë
Zuckerberg i bëjnë video deepfake
Telekom Albania 400 milionë euro dividend nga fitimet e saj për aksionerët e Cosmote
PUBG, video loja me fitimin më të lartë në botë
Ora inteligjente e Xiaomi sfidon Apple Watch për gjysmën e çmimit
Apple ka mjaftueshëm kapacitete nëse bllokohet prodhimi i iPhone në Kinë
Amazon beson se robotët nuk do të punojnë dot pa staf njerëzor
Opera lançon një shfletues “lojërash”
Pas 16 vitesh Mozilla ndryshon logon e Firefox
Informatë e rëndësishme rreth 4G-së për disa prej përdoruesve të iPhone
Përpjekja e fundit e Kim Dotcom për ti shpëtuar burgut
Huawei thotë se i duhet më shumë kohë për tu bërë prodhuesi më i madh në botë i smartfonëve
Teknologjia e re e Gmail hap uebsajtet brenda postës elektronike
AMD prezanton procesorin e parë në botë për video lojërat me 16 bërthama
Microsoft, kompania më me vlerë në botë
Gears 5 debuton më 10 Shtator
As Samsung nuk e di se kur Galaxy Fold do të dalë në shitje
Konsola e re e Microsoft është katër herë më e fuqishme se Xbox One X
Sa kushton modeli më i shtrenjtë i Mac Pro?
Bien të ardhurat dhe investimet në sektorin e komunikimeve elektronike
Konsola e re e Microsoft është katër më e fuqishme se Xbox One X
Startupi i kriptomonedhave hakon vetveten për të shpëtuar fondet e përdoruesve
Shkatërrimi i PTK-së, intervistohet ish-kryeshefi Shyqeri Haxha
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari