Lokale
Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës
E rëndë: Vdes në aksident i riu nga “Arbëria” e Gjilanit, Burhan Ferati
Nis ndërtimi i bibliotekës në Obiliq
Në Gjilan nis normalizimi i jetës
Së shpejti në qytetin e Gjilanit “KIDS ZONE“
300 të prekur nga rriqrat në Malishevë
Pa ujë Matiçani, Taukbahçja dhe Kolovica në kryeqytet
Raste të reja me COVID-19 në Ferizaj
Keyetari i Gjilanit,  Haziri: Do të presë deri nesër për rezultatet e 67 mostrave
Në Lipjan nuk ka më të infektuar me  koronavirus
Mbyllen 11 lokale dhe iniciohet procedurë për 70 persona fizik në Malishevë, shkaku për mosrespektim të vendimeve gjatë pandemisë
Shpend Ahmeti paralajmëroi masa: Parashihet pas pandemisë në Prishtinë, pagesat për qendër, shtrenjtimi i parkingjeve
Latifi: U bëjē thirrje qytetarëve të Rahovecit që të mos mblidhen për “Shën Gjergj”
Në Gjilan u varros sot Amir Veliu, i cili vdiq në burgun e Dubravës në rrethana të pa sqaruara
Gabojnë në të dhënat për COVID-19, përmirësojnë ato pas IKSHPK-së
Nga Komuna e Prishtinës #rriNshpi me neve
Të prekur me coronavirus në Pejë janë gjashtë persona
Profesor Gjota thoshte: Asnjëherë mos i vërë pikë gjërave shkencore, parimore dhe politike
Raportohet për zhdukjen e një vajzë në Kryeqytet
Mitrovicasja Hanife Osmani, e vetmja e përzgjedhur në programin IVLP, të organizuar nga Departamenti i Shtetit Amerikan
As një investim në lagje, sipas banorëve Komuna e Prishtinës është fajtore
Për siguri më të mirë në komunitet mundësohet vetëm nga bashkëpunimi qytetarë-polici
Përkujtohet veprimtari Nazmi Llapashtica!
Ambasador Nder për Paqen Botërore nga Gjeneva, Tahir Shabani u takuan me Drejtori i Arkivit
Ismajli: Reshjet dhe erërat e fuqishme gjatë ditës së djeshme me dëme materiale, por jashtë rrezikut për jetën e qytetarëve
Temperatura përvëluese në Kosovë, të enjten 34 gradë Celsius
TËRMKOLLI: ISA MUSTAFA KA QËNDRUAR TEPËR SI KRYETAR I LDK-SË
Te Dheu i Bardhë kolona deri në 120 metra, pritjet deri në një orë
SHBA ua shton presionin Serbisë për zgjidhjen e rastit të Vëllezërve Bytyqi
MJEKU NGA FERIZAJ KËRKON 100 MIJË EURO KOMPENSIM
ZGJEDHET KRYETARI I LDK-SË NË SUHAREKË
Haziri me bashkëpunëtorë viziton shkollën “Don Bosko”
Sot më 10 Mars 2019, e ka ditëlindjen Hydajet HYSENI!
Përurohet objekti i ri i Policisë së Kosovës në Shtime
Rrëshqitje gurësh në rrugën nga Prizreni në Prevallë, Haskuka thërret për kujdes
Keqmenaxhimi dyvjeçar i tenderit 1.7-milionësh rrezikon mijëra banorë të Prishtinës
Shtatë vjet e gjysmë burgim për plaçkitje në Podujevë
Pas dështimit, rishpallet konkursi për Bordin e “Prishtina Parking”
Kryetarët e komunave demantojnë KEDS-in për reduktime
Handikos ndan mirënjohje për ABC Design dhe klubin Rotarian
KEDS-i vendos shtyllat standarde të largpërçuesve elektrikë në Shtime
Agim Veliu e Ragip Mustafa dhuruan çelësat e shtëpisë së re familjes nga Podujeva
Gjilani nis ndërtimin edhe të dy shtëpive për familje skamnore
Kryeministri belg në Beograd me propozime të reja për Kosovën
Discoteka më Luksoze në Kosovë Princesha Palace feston 1 Vjetorin
Haziri e Shkodra koordinohen për bashkëpunim në realizim të projekteve për Gjilanin
HWPL: Sot mbahet Përhapja e Kulturës së Paqes
Kodra e Trimave bëhet me ndriçim modern, Begolli: Nuk do të mungojë përkushtimi (Foto)
Prishtina bëhet me program që ka për qëllim punësimin e të rinjve
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari