Me plis e me flamur kombëtar – Shqiptari me veshje të veçantë diplomon në SHBA

E publikuar: 18/05/2024 23:04
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Shqiptari Shkëmbim Ademi, ka vendosur që ceremoninë e diplomimit ta bëjë më ndryshe.

I veshur me plis në kokë e me flamur kombëtar, Shkëmbimi ka marrur pjesë në ceremoninë e diplomimit në Wisconsit të Amerikës.

Shkëmbimi është nga Lugina e Preshevës, dhe qysh nga mosha gjashtë vjeçare jeton në ShBA.

Ai është diplomuar në drejtimin për Banka dhe Financa.