Brenda vilës super luksoze të 'Boss-it' 26 vjeçar të Tiranës

E publikuar: 29/04/2018 17:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Postimet e tij të shpeshta në Instagram tregojnë më së mirë se stili i jetës së tij është i zhytur në luks. 

Makina luksoze pushime sa herë t’i teket ,udhëtime në çdo cep të botës. Deh tashmë ai ka treguar ambjentet e shtëpisë së re që është duke ndërtuar.

Në shtëpinë e re do të ketë brenda  duke filluar nga palestra, fusha e futbollit, ajo e basketbollit, jacuzzi në tarracë, e deri të garderoba gjigande. 

Një shtëpi e realizuar enkas për një ‘Boss kryeqyteti’  cilësim që e mban në supe prej vitesh edhe pse shumë i ri në moshë. /Gazeta Express/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!