Isufi tregon veprimet e opozitës në seancën e nesërme të Kuvendit

Isufi tregon veprimet e opozitës në seancën e nesërme të Kuvendit

Ahmet Isufi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk ka dhënë detaje për veprimet që [...]

Shenjat kur një mashkull bie kokë e këmbë në dashuri me ju

Shenjat kur një mashkull bie kokë e këmbë në dashuri me ju

Meshkujt ndonjëherë kanë mënyra të çuditshme dhe misterioze për ta treguar dashurinë. Jo të gjithë [...]

Milaim Zeka: Edhe në Kosovë ka politikanë të përfshirë në afera seksuale

Milaim Zeka: Edhe në Kosovë ka politikanë të përfshirë në afera seksuale

“E garantoj publikun e gjere mbarshqiptare, se video te tilla ka edhe per Ilir Meten, [...]

Haradinaj: Qeverisë Mustafa e Thaçi, nuk po ia sheh ‘hajrin’ as Drenica!

Haradinaj: Qeverisë Mustafa e Thaçi, nuk po ia sheh ‘hajrin’ as Drenica!

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për punën e Qeverisë. [...]

A puthte Blero më mirë dikur a tash? (Foto)

A puthte Blero më mirë dikur a tash? (Foto)

Këtë pyetje na e imponuan disa fotografi nga arkivi i “Kosovares”, tek Blero shihet duke [...]

SHBA: Pentagoni po i shqyrton sulmet ruse në Siri

SHBA: Pentagoni po i shqyrton sulmet ruse në Siri

Shtëpia e Bardhë tha sot se Departamenti i mbrojtjes i Shteteve të Bashkuara po e [...]

Obiliqasit mirëpresin ligjin që i trajton si të rrezikuar

Obiliqasit mirëpresin ligjin që i trajton si të rrezikuar

Halil Prenku ka 25 vjet që banon në qytetin e Obiliqit. I rrethuar në një ambient [...]

De Biasi do të vlerësohet me titullin “Honoris Causa”

De Biasi do të vlerësohet me titullin “Honoris Causa”

Ka krijuar një skuadër që po bën të ëndërrojnë gjithë shqiptarët, është vetëm një hap [...]

Basha: Marrëveshja me CEZ dhe skandali i DIA-s, të lidhura me njëra-tjetrën

Basha: Marrëveshja me CEZ dhe skandali i DIA-s, të lidhura me njëra-tjetrën

Afera e CEZ-it ishte kryefjala në fjalimin e gjatë që Lulzim Basha mbajti në mbledhjen [...]

Rama: Nuk mbështesim hetim ndërkombëtar për CEZ-in

Rama: Nuk mbështesim hetim ndërkombëtar për CEZ-in

Kreu i qeverisë shqiptare, Edi Rama, shprehet për herë të parë lidhur me çështjen e [...]

Kosovarët pa sigurime shëndetësore as vitin tjetër, ministri Rrahmani vetdemantohet

Kosovarët pa sigurime shëndetësore as vitin tjetër, ministri Rrahmani vetdemantohet

I gjendur në një situatë të papërshtatshme, ministri i Shëndetësisë, Imet Rrahmani, zgjodhi ta demantojë [...]

FA: Mourino nuk përdori gjuhë diskriminuese

FA: Mourino nuk përdori gjuhë diskriminuese

Ish shefi i Real Madridit ishte akuzuar për gjuhën e përdorur në drejtim të doktoreshës [...]

Deda i quan “non sens” veprimet e Vetëvendosjes

Deda i quan “non sens” veprimet e Vetëvendosjes

Ilir Deda, ndonëse është pjesë e Vetëvendosjes, nuk pranon që në emër të mbrojtjes së [...]

Asnjë detaj s’jepet për ikjen e Sami Lushtakut nga QKUK-ja

Asnjë detaj s’jepet për ikjen e Sami Lushtakut nga QKUK-ja

Sami Lushtaku ka treguar disa herë se ka fuqinë për të sfiduar sistemin e drejtësisë [...]

Jahjaga: Roli i gruas kosovare i pazëvendësueshëm në luftë dhe në paqe

Jahjaga: Roli i gruas kosovare i pazëvendësueshëm në luftë dhe në paqe

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, me rastin e 15 vjetorit të miratimit të rezolutës 1325 [...]

Merovci: Portalet është e vështirë të disiplinohen

Merovci: Portalet është e vështirë të disiplinohen

Në emisionin Info Magazine që po transmetohet në Klan Kosova për të diskutuar për të [...]

Real Madridi kërkon golat

Real Madridi kërkon golat

Skuadra e udhëhequr nga Rafa Benitez nuk ka pësuar shumë, por ka dështuar të shënojë [...]

Thaçi: Zvicra shteti i ri që mbështet Kosovën në UNESCO

Thaçi: Zvicra shteti i ri që mbështet Kosovën në UNESCO

Zëvendëskryeministri i parë dhe njëherit Ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka shkruar në [...]

Kupa pa surpriza, kalojnë të mëdhatë

Kupa pa surpriza, kalojnë të mëdhatë

Nuk ka surpriza në ndeshjet e kthimit të turit të parë të Kupës së Shqipërisë, [...]

Rregullat e reja të seksit oral (Foto +18)

Rregullat e reja të seksit oral (Foto +18)

Seksi oral nuk duhet të jetë vetëm një punë për partneren tuaj, por edhe për [...]

Zhbllokimi i Kuvendit – mes zbatimit të ligjit dhe zgjedhjeve

Zhbllokimi i Kuvendit – mes zbatimit të ligjit dhe zgjedhjeve

Insistimi i opozitës që kryeministri Isa Mustafa të tërheqë nënshkrimet nga marrëveshja me Serbinë për [...]

Odegaard s’i lë përshtypje Rafas

Odegaard s’i lë përshtypje Rafas

16 vjeçari u la jashtë skuadrës për përballjen ndaj Malmos në Ligën e Kampionëve, duke [...]

Në këto 3 pjesë të trupit femrat vdesin që të preken… (Foto 18+)

Në këto 3 pjesë të trupit femrat vdesin që të preken… (Foto 18+)

Një studimi mes të rinjve, ku është marrë mendimi i 2302 femrave që kishte për [...]

Opozita do ta bllokojë sërish seancën e ardhshme të Kuvendit

Opozita do ta bllokojë sërish seancën e ardhshme të Kuvendit

Muharrem Nitaj, anëtar i Kryesisë së AAK-së, ka thënë se Qeveria e Kosovës dhe kryeministri [...]

Artistët tallen me Bleonën: 15 milion $? S’ka as 15 milionë morra!

Artistët tallen me Bleonën: 15 milion $? S’ka as 15 milionë morra!

Jemi mësuar të dëgjojmë për jetë luksi, bizhuteri të çmuara dhe pushime përrallore, por shifra [...]

Fotot e VIP-av shqiptar me më së shumti “like” (Foto)

Fotot e VIP-av shqiptar me më së shumti “like” (Foto)

Shumica e të famshmëve shqiptar janë mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku veç punës dhe [...]

Një mashkull rikrijon selfien e zhveshur të Kimit shtatzënë (Foto)

Një mashkull rikrijon selfien e zhveshur të Kimit shtatzënë (Foto)

Në një fenomen që është bërë viral në Instagram, një njeri ka postuar fotografinë e [...]

AAK: Akciza për karburantet vendim skandaloz i Qeverisë

AAK: Akciza për karburantet vendim skandaloz i Qeverisë

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës e ka konsideruar si vendim skandaloz vendimin e Qeverisë për [...]

Kërcënohet me vdekje një femër në Prishtinë

Kërcënohet me vdekje një femër në Prishtinë

Policia raporton se dje në Prishtinë ka arrestur një mashkull të dyshuar se ka kërcënuar [...]

Zbulohet vajza që publikoi fotot e seksit! Prifti: Do të reagoj pasdite

Zbulohet vajza që publikoi fotot e seksit! Prifti: Do të reagoj pasdite

Një vajzë me emrin Mimosa Paradiso ka publikuar në faqen “Nisma Thurrje”, dy fotografitë e [...]

Hakmerret Ilir Meta: Ia publikon ish-ministrit fotot duke bërë seks (FOTO 18+)

Hakmerret Ilir Meta: Ia publikon ish-ministrit fotot duke bërë seks (FOTO 18+)

LSI ka nisur luftën frontale kundër Dritan Priftit, personit që prej 4 vjetësh po e [...]

Etnon së shpejti me klipin e ri (Foto)

Etnon së shpejti me klipin e ri (Foto)

Rap grupi ‘Etnon’ së shpejti do të vijë me projektin e tyre më të ri. [...]

Obiliq, 30 raste të reja me kancer vetëm në vitin 2015

Obiliq, 30 raste të reja me kancer vetëm në vitin 2015

Numri i të prekurve me sëmundjen e kancerit dita e ditës po shënon rritje në [...]

Sërish shpresat tek ndërkombëtarët

Sërish shpresat tek ndërkombëtarët

Përsëritja e një skenari të ngjashëm sikurse ai i para një viti, kur vendi hyri [...]

Përgadituni për lotarinë amerikane, nis më 2 tetor

Përgadituni për lotarinë amerikane, nis më 2 tetor

Në datën 2 tetor 2015 pritet të hapen aplikimet për lotarinë amerikane DV 2017, ndërsa [...]

Ministri Krasniqi ua thotë troç bankave: Po abuzoni me kamatat e larta për fermerët

Ministri Krasniqi ua thotë troç bankave: Po abuzoni me kamatat e larta për fermerët

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Memli Krasniqi ka shprehur edhe sot para përfaqësuesve [...]

Dëshmia: Imami Bujar Hysa i tha tim shoqi, “nëse gruaja s’mbulohet, priti kokën”

Dëshmia: Imami Bujar Hysa i tha tim shoqi, “nëse gruaja s’mbulohet, priti kokën”

Dëshmia e një të moshuare shkaktoi një situatë të fortë tensioni në seancën e djeshme [...]

Policit të vrarë në Skenderaj sot i kryhet autopsia

Policit të vrarë në Skenderaj sot i kryhet autopsia

Trupi i pa jetë i policit të vrarë dje në Skenderaj, Valon Gogjuli, ende nuk [...]

Më 15 tetor nis heqja e barrikadës “Parku i paqes” në Mitrovicë

Më 15 tetor nis heqja e barrikadës “Parku i paqes” në Mitrovicë

Heqja e barrikadës së ashtuquajtur “Parku i paqes” në urën kryesore mbi lumen Ibër, që [...]

Serbia kërkon që trashëgimia kulturore në Kosovë të negociohet në Bruksel

Serbia kërkon që trashëgimia kulturore në Kosovë të negociohet në Bruksel

Bëhet e ditur se presidenti i Republikës së Serbisë, Tomisllav Nikoliq, ka biseduar dje, në [...]

Ledri Vula (Foto)

Ledri Vula (Foto)

Ledri Vula (Foto) [...]

Ku është zhvilimi ekonomik i Kosovës

Ku është zhvilimi ekonomik i Kosovës

Mr. Lulzim A. Beqiri Prioritet i prioriteteve është nxitja e zhvillimit ekonomik, e cila do të [...]

Si ndodhi vrasja e policit në Skënderaj (Video)

Si ndodhi vrasja e policit në Skënderaj (Video)

Është qëlluar për vdekje një pjesëtar i Policisë së Kosovës në Skënderaj, teksa ishte jashtë [...]

Barca fiton pa Messin, zhgënjejnë Roma, Arsenali e Chelsea

Barca fiton pa Messin, zhgënjejnë Roma, Arsenali e Chelsea

Barcelona di ta bëjë Barcelonën edhe pa Lionel Messin. Skuadra Katalanase fitoi me përmbysje në [...]

[TABS_R id=314738]