Spektakël televiziv: Djaloshi sulmon të dashurën e tij, pasi ajo pranoi se ishte “përqafuar” nga dikush tjetër (Video)

03.12.2018 18:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Spektakël televiziv: Djaloshi sulmon të dashurën e tij, pasi ajo pranoi se ishte “përqafuar” nga dikush tjetër (Video)

Ky është momenti kur një pjesëmarrës i një spektakli në Rusi filloi një sulm ndaj të dashurës së tij, pasi ajo pranoi se ishte “përqafuar” nga një pjesëmarrës tjetër.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Andrey Shabarin, 34 vjeç, sulmoi të dashurën e tij Rozalia Raison, 21 vjeçe, gjatë shfaqjes popullore ruse ‘Dom 2’.

Ai mund të shihet në mënyrë të përsëritur duke rrahur dashnoren e tij 21-vjeçare rreth kokës ndërsa një tjetër njeri përpiqej me dëshpërim për të ndërhyrë.

Në shfaqje, garuesit duhet të ndërtojnë një shtëpi ndërsa përpiqen të gjejnë një partner në proces. Çiftet pastaj konkurrojnë për vetë shtëpinë.

Videoja tregon një nga garuesit, një burrë me këmishë me emrin Valery Blumennkrants, duke thënë: ‘A ju kanë prekur ata burra?’

Raison, një grua bionde që ulet në divan, përgjigjet: ‘Epo, ata më përqafuan’.

Kështu, rrëfimi i biondes me sa duket provokon Shabarinin, i cili është veshur me një bluzë të bardhë, duke e sulmuar Raison.

Raportohet se shefat e spektaklit vendosën të përjashtonin Shabarin nga shfaqja pas incidentit.

Sipas mediave lokale, Raison, e cila fali partnerin e saj për abuzimin, u largua gjithashtu nga shfaqja. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Spektakël televiziv: Djaloshi sulmon të dashurën e tij, pasi ajo pranoi se ishte “përqafuar” nga dikush tjetër (Video)

Spektakël televiziv: Djaloshi sulmon të dashurën e tij, pasi ajo pranoi se ishte “përqafuar” nga dikush tjetër (Video)

Ndeshjet e Kupës në fundjavë spikasin përballjet Liria – Prishtina dhe Trepça ’89 – Flamurtari  

Ndeshjet e Kupës në fundjavë spikasin përballjet Liria – Prishtina dhe Trepça ’89 – Flamurtari  

Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës

Samsung konfirmon telefonin e parë 5G brenda gjashtë mujorit të parë të 2019-ës

Juve dëshiron të rinovojë me Bentancurin dhe të largojë klauzolën e Bocas

Juve dëshiron të rinovojë me Bentancurin dhe të largojë klauzolën e Bocas

‘Bora e verdhë’ mbuloi një regjion kinez (Video)

‘Bora e verdhë’ mbuloi një regjion kinez (Video)

Caktohen ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Kombeve, Zvicra luan ndaj Portugalisë, Anglia përballë Holandës

Caktohen ndeshjet gjysmëfinale në Ligën e Kombeve, Zvicra luan ndaj Portugalisë, Anglia përballë Holandës

Panucci: Do përpiqemi të fitojmë ndaj Turqisë dhe Islandës, i lumtur që do të takoj Deschamps

Panucci: Do përpiqemi të fitojmë ndaj Turqisë dhe Islandës, i lumtur që do të takoj Deschamps

Dallas dhe San Antonio fitojnë derbit e mbrëmjes

Dallas dhe San Antonio fitojnë derbit e mbrëmjes

Askush nuk e di çfarë fsheh gropa e madhe e kaltër, miliarderi Branson vendos të shkon deri në fund dhe ta zgjidh misterin më të madh të oqeanit (Video)

Askush nuk e di çfarë fsheh gropa e madhe e kaltër, miliarderi Branson vendos të shkon deri në fund dhe ta zgjidh misterin më të madh të oqeanit (Video)

Solari: I kënaqur me Iscon dhe gjithë të tjerët

Solari: I kënaqur me Iscon dhe gjithë të tjerët

James dhe Kuzma spektakolar, Lakers merr fitoren e 14-të në NBA

James dhe Kuzma spektakolar, Lakers merr fitoren e 14-të në NBA

Pas Ligës së Kampionëve dhe të Evropës, krijohet edhe Liga e Evropës 2

Pas Ligës së Kampionëve dhe të Evropës, krijohet edhe Liga e Evropës 2

Roma dhe Interi ndajnë pikët në kryendeshjen e javës

Roma dhe Interi ndajnë pikët në kryendeshjen e javës

Notat e lojtarëve: Roma 2-2 Inter, vlerësohen Brozovic dhe Florenzi

Notat e lojtarëve: Roma 2-2 Inter, vlerësohen Brozovic dhe Florenzi

Ndalohet “kontrabanduesi i kufomave”, ishte duke bartur 50 skelete njerëzish (Foto)

Ndalohet “kontrabanduesi i kufomave”, ishte duke bartur 50 skelete njerëzish (Foto)

Barcelona 2-0 Villarreal: Notat e lojtarëve, Dembele më i miri

Barcelona 2-0 Villarreal: Notat e lojtarëve, Dembele më i miri