Skandali në Kavajë, rrihen për flokësh nusja dhe vjehrra! Ja arsyeja

03.09.2016 19:46
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Skandali në Kavajë, rrihen për flokësh nusja dhe vjehrra! Ja arsyeja

Një skandal ka ndodhur në qyetitin e Kavajës, fshati Gosë. Bëhet fjalë për sherrin mes nuses dhe vjehrrës.

16-vjeçarja me inicialet F.B, është përleshur fizikisht me vjehrrën e saj, 58-vjeçaren Shqiponja Sinemata.

Sipas burimeve policore, sherri mes tyre ka ndodhur në banesë. Fill pas ngjarjes, referuar materialeve në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Kavajë, dy gratë plotësuan kërkesë-padi për të marrë urdhër mbrojtjeje.

Policia po punon për të zbardhur arsyet e ngjarjes

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Sasi e njëjtë lëngu në tri gotat e madhësive të ndryshme, që ofron lokali i ushqimeve të shpejta (Video)

Sasi e njëjtë lëngu në tri gotat e madhësive të ndryshme, që ofron lokali i ushqimeve të shpejta (Video)

Përpjekjet qesharake të garuesve, gjatë ngjitjes në shkallët e rrëshqitshme (Video)

Përpjekjet qesharake të garuesve, gjatë ngjitjes në shkallët e rrëshqitshme (Video)

“Betejë për jetë a vdekje” në mes të hardhucës dhe gjarprit – nuk fiton asnjëri! (Video)

“Betejë për jetë a vdekje” në mes të hardhucës dhe gjarprit – nuk fiton asnjëri! (Video)

Kuzhinieri amator tregon desertin e shëmtuar, që ngjanë më shumë me një gjellë (Foto)

Kuzhinieri amator tregon desertin e shëmtuar, që ngjanë më shumë me një gjellë (Foto)

Lava e vullkanit formoi atë që ngjanë me një fytyrë të buzëqeshur (Foto)

Lava e vullkanit formoi atë që ngjanë me një fytyrë të buzëqeshur (Foto)

Çmenduria e radhës nga fëmijët e pasur rusë, sfidojnë me kafshë të egra princat nga Dubai (Foto)

Çmenduria e radhës nga fëmijët e pasur rusë, sfidojnë me kafshë të egra princat nga Dubai (Foto)

Me “rroba të ngjyrosura për trupi” ecte nëpër një qendër tregtare – reagimi interesant i kalimtarëve! (Video)

Me “rroba të ngjyrosura për trupi” ecte nëpër një qendër tregtare – reagimi interesant i kalimtarëve! (Video)

Hutat për të cilët njerëzit menduan që janë jashtëtokësorë! (Video)

Hutat për të cilët njerëzit menduan që janë jashtëtokësorë! (Video)

Nëse mendoni se keni kaluar një ditë të keqe, shikoni këto imazhe (Foto)

Nëse mendoni se keni kaluar një ditë të keqe, shikoni këto imazhe (Foto)

Kush mund t’i shkoj deri në fund garës me speca të djegës? (Video)

Kush mund t’i shkoj deri në fund garës me speca të djegës? (Video)

Haradinaj e Engel “ngatërrohen” me dhuratën, i ndihmoi një punonjëse e kabinetit qeveritar për ta hapur atë (Video)

Haradinaj e Engel “ngatërrohen” me dhuratën, i ndihmoi një punonjëse e kabinetit qeveritar për ta hapur atë (Video)

Hakmarrja e ish-burrit: Gjykata e urdhëroi t’i paguaj alimentacion, ish-gruas i  arrinin çeqet me fotografi të tij dhe gruas së dytë (Foto)

Hakmarrja e ish-burrit: Gjykata e urdhëroi t’i paguaj alimentacion, ish-gruas i  arrinin çeqet me fotografi të tij dhe gruas së dytë (Foto)

Dallohet vështirë nga bijat adoleshente: Cila është nëna? (Foto)

Dallohet vështirë nga bijat adoleshente: Cila është nëna? (Foto)

Dashuria mes motrës dhe vëllait, nuk ndalojnë së përqafuari pas përfundimit të mësimin (Video)

Dashuria mes motrës dhe vëllait, nuk ndalojnë së përqafuari pas përfundimit të mësimin (Video)

Kur grinden vëllezërit ndodh kjo: Ndërtoi objektin më të ngushtë në botë, vetëm që t’ia bllokoj vëllait pamjen nga deti (Foto)

Kur grinden vëllezërit ndodh kjo: Ndërtoi objektin më të ngushtë në botë, vetëm që t’ia bllokoj vëllait pamjen nga deti (Foto)

Këpucët e shëmtuara që po konsiderohen si krim ndaj këpucëtarisë (Foto)

Këpucët e shëmtuara që po konsiderohen si krim ndaj këpucëtarisë (Foto)