Seks në motor! (Foto)

24.03.2015 23:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Imazhet e një çifti në një pozicion të “nxehtë” duke udhëtuar me një motor mbi një urë në shtetin Indian të  Goa janë duke çmendur rrjetin edhe pse policia ka mundur që të gjobisë drejtuesin e motorit dhe shoqen e tij.

Siç shkruan e përditshme “The Times of India”, fotoja është bërë jë ditë më parë nga drejtuesi i një makine që ishte duke ndjekur motorin, ku duket burri me një t-shirt duke drejtuar motorin dhe vajza që është e shtrirë mbi sebaratorin e mjetit dhe këmbët i ka të vendosura rreth belit të drejtuesit.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Nëse i heqni qimet e hundës mikrobet dhe grimcat pranë folikulave mund të futen brenda dhe të shkaktojnë infeksion

Nëse i heqni qimet e hundës mikrobet dhe grimcat pranë folikulave mund të futen brenda dhe të shkaktojnë infeksion

Pedofili meksikan lidhet dhe rrihet para se t’i vendosin flakën

Pedofili meksikan lidhet dhe rrihet para se t’i vendosin flakën

Mund të pësoni keq nëse lini një shishe ujë në makinë

Mund të pësoni keq nëse lini një shishe ujë në makinë

Çfarë do t’i ndodhte femrës sikur të merrte Viagra?

Çfarë do t’i ndodhte femrës sikur të merrte Viagra?

Njihuni me njeriun e parë që ruhet në gjendje të ngrirë prej 1967

Njihuni me njeriun e parë që ruhet në gjendje të ngrirë prej 1967

Për magji të zezë, 16 luanë mbytën mizorisht  për t’ju marrë dhëmbët dhe putrat, që t’i shesin në tregun e zi

Për magji të zezë, 16 luanë mbytën mizorisht për t’ju marrë dhëmbët dhe putrat, që t’i shesin në tregun e zi

Të “gërditshme”, por nëse zhduken këto tre lloje të insekteve do të krijohet kaos ekologjik

Të “gërditshme”, por nëse zhduken këto tre lloje të insekteve do të krijohet kaos ekologjik

Kush ka dëshirë falas për ta vizituar Japoninë?!

Kush ka dëshirë falas për ta vizituar Japoninë?!

Vajzat e fshatit reklamojnë bujqësinë

Vajzat e fshatit reklamojnë bujqësinë

Ylli i YouTube-it! 5-vjeçarja ruse që fiton plot 18 milionë euro në vit

Ylli i YouTube-it! 5-vjeçarja ruse që fiton plot 18 milionë euro në vit

E humbur prej 20 vitesh, del në skenë “mburoja e Garibaldit”

E humbur prej 20 vitesh, del në skenë “mburoja e Garibaldit”

Xhamia 609-vjeçare zhvendoset, veprim i rralë në Turqi

Xhamia 609-vjeçare zhvendoset, veprim i rralë në Turqi

Gjermani kërkon 10 persona që do t’i bënin shoqëri në pronën e tij, milioneri ofron benefite tjera dhe qëndrimin pa pagesë

Gjermani kërkon 10 persona që do t’i bënin shoqëri në pronën e tij, milioneri ofron benefite tjera dhe qëndrimin pa pagesë

Me këto Japonia tregon se është 100 hapa para të gjitha vendeve në botë

Me këto Japonia tregon se është 100 hapa para të gjitha vendeve në botë

Rikthehen në Parkun e Gërmisë derrat e egër

Rikthehen në Parkun e Gërmisë derrat e egër

Përjashtohet nga puna mësuesi, u tha nxënësve se nuk ekziston babadimri

Përjashtohet nga puna mësuesi, u tha nxënësve se nuk ekziston babadimri