Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

29.07.2017 19:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

Një burrë 28 vjeçar ka rrëfyer për The Sun se me gruan e tij dhe një çift miq të tyre kanë pasur intitmitet, por që teksa ai e puthte gruan e tij, shoku i ka prekur gruan, përcjell Bota sot.

Tani ai thotë se nuk e di çka të bëjë dhe se mendon se ka shkatërruar martesën, pasi më nuk mund të bëjë seks me gruan e tij.

Lexojeni letrën e djalit:

Unë dhe gruaja ime kemi pasur një natë përplot argëtim dhe initimitet me dy miqtë tanë të vjetër.

Tani unë e kam parë shokun tim duke e prekur gruan time.

Kështu që u pendova për atë që kishim bërë. Unë jam 28 ndërsa gruaja ime është 29 vjet. Ne jemi të martuar prej 4 vitesh dhe unë nuk e dua askënd tjetër në jetën time përpos saj.

Kohët e fundit gruaja ime ka zhvilluar një zakon të keq dhe ne kemi pasur kënaqësi të pabesueshme me lodra dhe poste të ndryshme.

Gruaja ime ishte e gatshme për më shumë dhe më sugjeroi që të shkojmë në një ndejë ku bëjnë seks me të panjohur.

Unë nuk isha i sigurt për të filluar me këtë, por ajo tha se ajo nuk donte të shkëmbejë partnerët.

Ajo mendonte se do të ishte argëtuese që të bënte seks me mua derisa të tjerët na shikonin.

Ne e bëmë dhe seksi ishte mahnitës e vendosëm që të shkojmë më tutje. Ne ishim miq me një çift që në të njëzetat e hershme.

Ne i ftuam ata një natë dhe pas pimë verë u treguam për atë që kishim bërë dhe ata ishin të intriguar për të kuptuar për atë që kishim bërë.

Disa orë më vonë pas disa gotash më shumë verë ne po bënim festën tonë. Ne të gjithë u zhveshëm dhe patëm kohë të mrekullueshme, por nuk i shkëmbyem partnerët për seks.

Gruaja ime më kërkoi ta puthja dhe e bëra por e pashë shokun tim duke prekur gruan time intimisht.

Ajo i pati sytë mbyllur dhe mendoi se isha unë. U bëra kinse ishte gjithçka në rregull por nuk isha i lumtur me këtë.

Si i marrë u bëra se çdo gjë ishte mirë. Nuk thashë shumë pas kësaj.

Ata më pyetën nëse ishte gjithçka në rregull. Unë i thashë po, por e dija se nuk isha i sinqertë.

Ata shkuan në shtëpi pastaj. Gruaja ime tha se ishte në rregull me atë që kishte ndodhur por që nuk donte të bënte gjëra të tilla më. As unë nuk dua.

Që nga atëherë nuk mund të bëj seks me gruan time, kemi lënë seksin me të cilin kënaqeshim.

Kam frikë se e kam shkatërruar martesën tonë.

Përgjigja e psikologes:

Ti e ke kuptuar se sa rrezik është të ndash seksin me dikë tjetër.

A e di gruaja jote se si ndihesh? E di se çka ka ndodhur?

Ti duhet të flasësh me të për këtë problem dhe ta zgjidhni.

A e ke fajësuar atë për atë që ka ndodhur? Kjo nuk është e drejtë por duhet të shikoni ta zgjidhni.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetar/e dhe  praktikant
artikull i sponzorizuar


Vera e ‘çmendur’, çiftet që u kapen mat duke bërë seks në plazh (Foto +18)

Vera e ‘çmendur’, çiftet që u kapen mat duke bërë seks në plazh (Foto +18)

E kapi gruan me një tjetër, reagimi i burrit pasi pa videon

E kapi gruan me një tjetër, reagimi i burrit pasi pa videon

Kujdes/ Nami në Sardenjë: Turistet zhvishen plotësisht për … (FOTO+18)

Kujdes/ Nami në Sardenjë: Turistet zhvishen plotësisht për … (FOTO+18)

Modelja shqiptare i kërkon djalit 200 euro për shërbimin (Foto +16)

Modelja shqiptare i kërkon djalit 200 euro për shërbimin (Foto +16)

Kërkesa e Sarës: Lëre se sa q*** unë po më publiko fotot të gjej ndonjë klient. (Foto+Biseda)

Kërkesa e Sarës: Lëre se sa q*** unë po më publiko fotot të gjej ndonjë klient. (Foto+Biseda)

Lezhë/ Skandal, dy fëmijë 10-vjeçarë kryejnë marrëdhënie seksuale poshtë shkallëve (Video, +18)

Lezhë/ Skandal, dy fëmijë 10-vjeçarë kryejnë marrëdhënie seksuale poshtë shkallëve (Video, +18)

Polici pervers: Përdorte helikopterin e punës për të filmuar një çift duke bërë seks (Foto, +18)

Polici pervers: Përdorte helikopterin e punës për të filmuar një çift duke bërë seks (Foto, +18)

Gjen gruan duke bërë seks me të dashurin, ja çka bën burri! (Foto +18)

Gjen gruan duke bërë seks me të dashurin, ja çka bën burri! (Foto +18)

Milioneret që harrojnë të depilohen. Vagina u del sheshit dhe degjenerohen (Foto, +16)

Milioneret që harrojnë të depilohen. Vagina u del sheshit dhe degjenerohen (Foto, +16)

Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

Skandal: Nëse doni seks dhe ‘çmendurina’ të tjera? Vizitoni këtë vend (Foto, +18)

Skandal! Plas seksi në publik në plazhet e Sarandës (Video, +16)

Skandal! Plas seksi në publik në plazhet e Sarandës (Video, +16)

Seks dhe orgji në Big Brother (KUJDES! pamje të forta erotike +18)

Seks dhe orgji në Big Brother (KUJDES! pamje të forta erotike +18)

Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

Rrëfehet 28 vjeçari: Bëmë seks me gruan me miq, por u shokova kur e pashë shokun çka po i bënte gruas time… (Foto +18)

Vendi ku bëhet seks në takimin e parë. Do vëni duart në kokë kur të shikoni këto çifte (Foto)

Vendi ku bëhet seks në takimin e parë. Do vëni duart në kokë kur të shikoni këto çifte (Foto)

Këto femra bëjnë seks më shumë, mësoni cilat janë ato

Këto femra bëjnë seks më shumë, mësoni cilat janë ato

Seks në plazh/ Vajza i hipën sipër djalit dhe e bëjnë në sy të publikut (Video +16)

Seks në plazh/ Vajza i hipën sipër djalit dhe e bëjnë në sy të publikut (Video +16)