Pjesët e pazakonta në imazhin e juristëve të sapo diplomuar (Foto)

06.12.2018 18:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Pjesët e pazakonta në imazhin e juristëve të sapo diplomuar (Foto)

Juristët e sapo diplomuar, pozuan të kënaqur me arritjet e tyre dhe mundësinë që iu është dhënë që të kryejnë praktikën – por, në imazhin e postuar ka shumë pjesë të pazakonta.

Zyrtarët e avokaturës që ndodhet në Zelandë të Re, kanë vendosur që ta editojnë fotografinë, duke ua hequr prej duarve shishet me shampanjë, transmeton Telegrafi.

Imazhi i postuar

Mirëpo, kjo gjë shkaktoi më shumë shqetësim, se sa të shfaqeshin derisa ishin duke festuar me dije.

Pjesët ku janë hequr gotat

“Çfarë kanë gjymtyrët e tyre, duket sikur t’i kenë mbajtur gjatë në ujë” si dhe “më duket s njërës po i mungon edhe krahu”, ishin dy prej komenteve të shumta. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Pjesët e pazakonta në imazhin e juristëve të sapo diplomuar (Foto)

Pjesët e pazakonta në imazhin e juristëve të sapo diplomuar (Foto)

Vitamina D – pija më e mirë e mëngjesit për ta parandaluar mungesën e saj

Vitamina D – pija më e mirë e mëngjesit për ta parandaluar mungesën e saj

Messenger Lite pasurohet me GIF të animuara dhe opsione vizuale

Messenger Lite pasurohet me GIF të animuara dhe opsione vizuale

Mbi re në 400 metra lartësi, alpinisti qëndroi i kapur për shkëmbi (Foto)

Mbi re në 400 metra lartësi, alpinisti qëndroi i kapur për shkëmbi (Foto)

Rritet krimi kibernetik në Shqipëri thotë raporti

Rritet krimi kibernetik në Shqipëri thotë raporti

NASA tregon arsyen pse njerëzit nuk mund t’i shohin alienët në Tokë

NASA tregon arsyen pse njerëzit nuk mund t’i shohin alienët në Tokë

Ju bien flokët? Këto 6 ushqime janë kura e duhur

Ju bien flokët? Këto 6 ushqime janë kura e duhur

Google do të mbyllë aplikacionin Allo

Google do të mbyllë aplikacionin Allo

Dua Lipa flet për feminizmin: Nuk ka të bëjë me urrejtje ndaj meshkujve

Dua Lipa flet për feminizmin: Nuk ka të bëjë me urrejtje ndaj meshkujve

Chrome 71 përmirëson bllokuesin e reklamave

Chrome 71 përmirëson bllokuesin e reklamave

Çfarë do të ndodhte nëse do të merrnit grupin e gabuar të gjakut?

Çfarë do të ndodhte nëse do të merrnit grupin e gabuar të gjakut?

FBI-ja ktheu pikturën e piktorit të njohur amerikan, e vjedhur para 40 vitesh nga një punonjës transporti (Foto)

FBI-ja ktheu pikturën e piktorit të njohur amerikan, e vjedhur para 40 vitesh nga një punonjës transporti (Foto)

Përleshja pa dhunë: Ia treguan njëri-tjetrit gishtin e mesit, u ndanë pa sharje apo rrahje (Video)

Përleshja pa dhunë: Ia treguan njëri-tjetrit gishtin e mesit, u ndanë pa sharje apo rrahje (Video)

“Google Rus” lançon një smartfon

“Google Rus” lançon një smartfon

Zgjoheni në mëngjes me ereksion? Shkencëtarët tregojnë pse ndodh kjo

Zgjoheni në mëngjes me ereksion? Shkencëtarët tregojnë pse ndodh kjo

Kuba për herë të parë ofron internet 3G për qytetarët por shumë pak mund të përballojnë koston

Kuba për herë të parë ofron internet 3G për qytetarët por shumë pak mund të përballojnë koston