Konkurs për gazetarë dhe praktikantë

28.09.2017 21:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë

Portali i lajmeve “Infosot” shpall konkurs për të angazhuar një gazetarë dhe dy gazetarë/e – praktikantë/e

-Kandidatët që aplikojnë për pozitën gazetarë duhet të kenë përvojë pune dhe ta njohin gjuhën angleze.

Për të kërkuar formularin për aplikim duhet të dërgoni CV apo të dhënat tuaja përmes e-mail adresës sonë redaksia@infosot.com.

Aplikacionet e plotësuara së bashku me CV-në, referencat dhe dokumentacionet përcjellëse, mund t’i dërgohen, përmes e-mailit redaksia@infosot.com apo në redaksi – Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi” / Prishtinë. T: +38649 323333 https://web.facebook.com/pg/InfosotcomOfficial.
www.infosot.com

Përparësi kanë kandidatet që kanë të përfunduar ose janë në përfundim të fakultetit të Gazetarisë dhe që e njohin gjuhën angleze.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e

Konkurs për kameraman/e dhe fotograf/e

Konkurs për gazetarë dhe praktikantë

Konkurs për gazetarë dhe praktikantë

Ndalimi i Haradinajt i papranueshëm, thotë kongresmeni amerikan (Dokument)

Ndalimi i Haradinajt i papranueshëm, thotë kongresmeni amerikan (Dokument)

“ABC design” – Shpall konkurs 4 vende pune (Zdrukthtar) – Gjilan

“ABC design” – Shpall konkurs 4 vende pune (Zdrukthtar) – Gjilan

InfoSot shpallë konkurs

InfoSot shpallë konkurs

Shpallet konkursi për 650 punëtorë në Podujevë

Shpallet konkursi për 650 punëtorë në Podujevë

SHITET HOTELI – GJILAN

SHITET HOTELI – GJILAN

SHPALLJE PËR VENDE PUNE

SHPALLJE PËR VENDE PUNE

NGA KATEGORIA