FOTO – Dogana e Kosovës shton patrullimet në veri

28.11.2018 22:07
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
FOTO – Dogana e Kosovës shton patrullimet në veri

Oficerët doganorë të Kosovës kanë shtuar patrullimet në pjesën veriore të Kosovës, pas vendosjes së taksës tregtare ndaj mallrave serbe javën e kaluar.

KALLXO.com ka siguruar fotografi në të cilat shihet një veturë e Doganës së Kosovës në patrullim në pjesën afër fshatit Koshtovë, rrugës magjistrale për në Zubin Potok.

Foto: Kallxo.com
Foto: Kallxo.com

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


McAllister: Kosova ta heqë taksën ndaj Serbisë, të vazhdojë dialogu

McAllister: Kosova ta heqë taksën ndaj Serbisë, të vazhdojë dialogu

FOTO – Dogana e Kosovës shton patrullimet në veri

FOTO – Dogana e Kosovës shton patrullimet në veri

Haradinaj për Washington Post: Nuk pranoj kurrë planin serb për shkëmbim territoresh

Haradinaj për Washington Post: Nuk pranoj kurrë planin serb për shkëmbim territoresh

Thaçi këmbëngul për ndarjen e Kosovës, shprehet kundër taksës ndaj Serbisë

Thaçi këmbëngul për ndarjen e Kosovës, shprehet kundër taksës ndaj Serbisë

Trumpi uron Shqipërinë për Ditën e Pavarësisë

Trumpi uron Shqipërinë për Ditën e Pavarësisë

Daçiq: Taksa duhet të hiqet, Serbisë nuk i intereson se si

Daçiq: Taksa duhet të hiqet, Serbisë nuk i intereson se si

Rakiq nesër takohet me Vuçiqin, flasin për hapat e ardhshëm kundër taksës

Rakiq nesër takohet me Vuçiqin, flasin për hapat e ardhshëm kundër taksës

Haziri: Dëshmorët, heronjtë, martirët dhe kryengritësit e Karadakut e Gollakut dhanë vulën e historisë për këto ditë të bardha

Haziri: Dëshmorët, heronjtë, martirët dhe kryengritësit e Karadakut e Gollakut dhanë vulën e historisë për këto ditë të bardha

Në festën e Flamurit, në Gjilan përurohet “Parku AR Katana”

Në festën e Flamurit, në Gjilan përurohet “Parku AR Katana”

Nazmije Ismaili fiton zgjedhjet, bëhet femra e parë shqiptare që zgjedhet presidente e partisë në Zvicër

Nazmije Ismaili fiton zgjedhjet, bëhet femra e parë shqiptare që zgjedhet presidente e partisë në Zvicër

Kampanja ‘Kino për qytetin’ kalon pragun fillestar prej 35% për fitimin e fondeve!

Kampanja ‘Kino për qytetin’ kalon pragun fillestar prej 35% për fitimin e fondeve!

Marrëveshjet Kosovë – Shqipëri, me shumë barriera

Marrëveshjet Kosovë – Shqipëri, me shumë barriera

Ministrja Hoxha uron 28 nëntorin: Urime, për të ardhme begatë, të ndritur e të sigurt

Ministrja Hoxha uron 28 nëntorin: Urime, për të ardhme begatë, të ndritur e të sigurt

Haradinaj: Liria jonë është vlerë e përbashkët, vlerë e Kosovës dhe aleatëve!

Haradinaj: Liria jonë është vlerë e përbashkët, vlerë e Kosovës dhe aleatëve!

Përfundon e qetë protesta e serbëve në veri

Përfundon e qetë protesta e serbëve në veri

Gjenerali i NATO-s thotë se taksa ndaj Serbisë mund të izolojë Kosovën

Gjenerali i NATO-s thotë se taksa ndaj Serbisë mund të izolojë Kosovën