Dhëndri mbeti i habitur me shoqëruesin e tij që kishte veshur fustanin e nusërisë (Video)

26.11.2018 22:20
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Dhëndri mbeti i habitur me shoqëruesin e tij që kishte veshur fustanin e nusërisë (Video)

David Hofman po priste të shihte nusen e tij Brianne Dennis, por mbeti i habitur kur ktheu kokën dhe pa shokun e tij Timmy Horton, që kishte veshur fustanin e nusërisë.

Pak para ceremonisë që do të zhvillohej në Uashington të Shteteve të Bashkuara, Anna Morrison po jepte instruksionet se si të lëvizte, ndërsa filmonte për albumin e martesës së tyre, transmeton Telegrafi.

Në momentin që i kërkoi 32-vjeçarit të kthente kokën, ai nuk po mund të ndalonte së qeshuri, kur pa shokun e tij me mjekër, që kishte veshur fustanin e nusërisë, bashkë me vello.

Të gjithë po qeshni pa ndaluar, teksa ata inskenonin kinse po martoheshin, si dhe pozonin së bashku, sikur të jenë partnerë të mbrëmjes së maturës. /Telegrafi/

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Dhëndri mbeti i habitur me shoqëruesin e tij që kishte veshur fustanin e nusërisë (Video)

Dhëndri mbeti i habitur me shoqëruesin e tij që kishte veshur fustanin e nusërisë (Video)

Vazhdon masakra e monedhave kriptografike, Bitcoin bie nën 4,000 dollarë

Vazhdon masakra e monedhave kriptografike, Bitcoin bie nën 4,000 dollarë

Dzeko në dyshim për ndeshjen me Real Madridin

Dzeko në dyshim për ndeshjen me Real Madridin

Pretendojnë se gjetën ‘burimet jashtëtokësore të vetëtimave’, të tjerët mendojnë se janë vetëm papastërti në lentën e kamerës (Video)

Pretendojnë se gjetën ‘burimet jashtëtokësore të vetëtimave’, të tjerët mendojnë se janë vetëm papastërti në lentën e kamerës (Video)

Charlie Adam i bie pishman që kritikoi Shaqirin: Bravo i qoftë, ka bërë mirë me Liverpoolin

Charlie Adam i bie pishman që kritikoi Shaqirin: Bravo i qoftë, ka bërë mirë me Liverpoolin

Hakerët mashtrojnë përdoruesit duke ndryshuar numrat e kontaktit të bizneseve dhe bankave në Google

Hakerët mashtrojnë përdoruesit duke ndryshuar numrat e kontaktit të bizneseve dhe bankave në Google

Macja e vogël frikësoi ariun masiv që u afrua te dera (Video)

Macja e vogël frikësoi ariun masiv që u afrua te dera (Video)

Orari i rrethit të dytë në Kupën e Kosovës

Orari i rrethit të dytë në Kupën e Kosovës

Suarez lëndohet, do t’i mungojë në tri ndeshje Barcelonës

Suarez lëndohet, do t’i mungojë në tri ndeshje Barcelonës

Fenomeni i rrallë kur katër vorbulla uji u shfaqen shumë pranë pushuesve të plazhit (Video)

Fenomeni i rrallë kur katër vorbulla uji u shfaqen shumë pranë pushuesve të plazhit (Video)

Haradinaj e Rama zotohen për heqjen romingut me Shqipërisë dhe Kosovës

Haradinaj e Rama zotohen për heqjen romingut me Shqipërisë dhe Kosovës

Shaqiri: Udhëtojmë në Paris për fitore, mezi po pres derbin me Evertonin

Shaqiri: Udhëtojmë në Paris për fitore, mezi po pres derbin me Evertonin

Shqipëria e fundit për zhvillim teknologjik dhe inovacion në Europën Juglindore

Shqipëria e fundit për zhvillim teknologjik dhe inovacion në Europën Juglindore

Juve i bashkohet garës për Tanguy Ndombele

Juve i bashkohet garës për Tanguy Ndombele

Një studiues kinez pretendon se ka ndërruar gjenet e binjakeve të sapolindura

Një studiues kinez pretendon se ka ndërruar gjenet e binjakeve të sapolindura

Dominim i futbollistëve shqiptarë në Zvicër, katër nga ta futen në formacionin e javës

Dominim i futbollistëve shqiptarë në Zvicër, katër nga ta futen në formacionin e javës