Çel varrin e të atit për të kërkuar pasurinë, gjen…

07.03.2015 15:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Çel varrin e të atit për të kërkuar pasurinë, gjen…

Melanie Nash, 53-vjeçarja nga New Hampshire, prej vitesh ishte vënë në kërkim të babait të saj.

Ajo jo vetëm që nuk arrit të merrte pasurinë e të atit, por përfundoi në burg nën akuzën e abuzimit dhe ndërhyrjes në varreza.

Gruaja besonte se i ati i ndarë nga jeta në vitin 2004, e kishte marrë pasurinë me vete në varr.

Në bazë të këtyre dyshimeve, ajo zhvarros të atin. Në arkivol gjen vetëm vodkë dhe cigare. Gruaja u arrestua në pritje të procesit gjyqësor.

“Unë e bëra këtë për arsye të drejta dhe e di se babai im do të ishte dakord. E gjithë ajo që bëmë ishte zhvarrosja e tim ati për të kërkuar dokumentet”, sqaron 53-vjeçarja.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Një fjalë shmang Austrinë nga gabimi i madh në buxhetin e vendit

Një fjalë shmang Austrinë nga gabimi i madh në buxhetin e vendit

A munden prindërit dembelë mund të rrisin fëmijë të jashtëzakonshëm

A munden prindërit dembelë mund të rrisin fëmijë të jashtëzakonshëm

Cjapi bën qumësht në Fier!

Cjapi bën qumësht në Fier!

Pula që bën vezë jeshile

Pula që bën vezë jeshile

8 tipare ju bëjnë shumë tërheqës!

8 tipare ju bëjnë shumë tërheqës!

1-vjeç por ka mbi 1.3 milion ndjekës, vogëlushin që po ‘thyen’ Instagramin

1-vjeç por ka mbi 1.3 milion ndjekës, vogëlushin që po ‘thyen’ Instagramin

Si flini në çift tregon shumë për lidhjen

Si flini në çift tregon shumë për lidhjen

Pushtojnë Lindjen e Mesme, karkalecat bllokojnë qarkullimin e automjeteve

Pushtojnë Lindjen e Mesme, karkalecat bllokojnë qarkullimin e automjeteve

8 arsyet pse duhet gjatë gjithë vitit të hani hurma

8 arsyet pse duhet gjatë gjithë vitit të hani hurma

Berberi që qethi refugjatët

Berberi që qethi refugjatët

Hollywood: Këta janë filmat më të mirë të rreth shëndetit mendor

Hollywood: Këta janë filmat më të mirë të rreth shëndetit mendor

Doli me një zgjidhje interesante për klientët – krijoi karrigen me xham për t’u mbrojtur nga koronavirusi

Doli me një zgjidhje interesante për klientët – krijoi karrigen me xham për t’u mbrojtur nga koronavirusi

Ka shkuar të konsultohet me disa mjekë, merr vesh se ka tre veshka

Ka shkuar të konsultohet me disa mjekë, merr vesh se ka tre veshka

Nga karantina i ndërton një “vilë” fëmijëve të tij për gjashtë ditë, babai nga Anglia

Nga karantina i ndërton një “vilë” fëmijëve të tij për gjashtë ditë, babai nga Anglia

Bie në dashuri 35 vjeçarja me djalin e ish-bashkshortit, 15 vite më të ri

Bie në dashuri 35 vjeçarja me djalin e ish-bashkshortit, 15 vite më të ri

Shëroni thembrat e çara në mënyrë natyrale?

Shëroni thembrat e çara në mënyrë natyrale?