Lajmet
Momenti kur Glauk Konjufca ia marr mikrofonin Kadri Veselit (VIDEO)
Ramush Haradinaj: Asociacioni të jetë në përputhje me Planin e Ahtisarit
Manipulime të mëdha me “Green Card”
Seanca e sotme ndërpritet, e nesërmja nuk mbahet
Policia konfirmon aksionin e bastisjeve të pronave
Grabovci: Pakica po e mohon shumicën
Veseli flet për ditë të mirë e Konjufca për bllokim të seancës
Arbër Vllahiu nuk e deshi përgjegjësinë për dështimet publike të presidentes
Gecaj: Në VLAN ishte diskutuar djegia e Gjykatës Kushtetuese, e ndali LDK-ja
Rusia lëshon një video nga sulmet ajrore në Siri (Video)
Hysen Durmishi pyet Ilir Dedën: A ke qen në shtëpi? (Foto)
Isufi tregon veprimet e opozitës në seancën e nesërme të Kuvendit
Milaim Zeka: Edhe në Kosovë ka politikanë të përfshirë në afera seksuale
Haradinaj: Qeverisë Mustafa e Thaçi, nuk po ia sheh ‘hajrin’ as Drenica!
SHBA: Pentagoni po i shqyrton sulmet ruse në Siri
Obiliqasit mirëpresin ligjin që i trajton si të rrezikuar
Basha: Marrëveshja me CEZ dhe skandali i DIA-s, të lidhura me njëra-tjetrën
Rama: Nuk mbështesim hetim ndërkombëtar për CEZ-in
Kosovarët pa sigurime shëndetësore as vitin tjetër, ministri Rrahmani vetdemantohet
Deda i quan “non sens” veprimet e Vetëvendosjes
Asnjë detaj s’jepet për ikjen e Sami Lushtakut nga QKUK-ja
Jahjaga: Roli i gruas kosovare i pazëvendësueshëm në luftë dhe në paqe
Merovci: Portalet është e vështirë të disiplinohen
Thaçi: Zvicra shteti i ri që mbështet Kosovën në UNESCO
Zhbllokimi i Kuvendit – mes zbatimit të ligjit dhe zgjedhjeve
Opozita do ta bllokojë sërish seancën e ardhshme të Kuvendit
AAK: Akciza për karburantet vendim skandaloz i Qeverisë
Kërcënohet me vdekje një femër në Prishtinë
Zbulohet vajza që publikoi fotot e seksit! Prifti: Do të reagoj pasdite
Hakmerret Ilir Meta: Ia publikon ish-ministrit fotot duke bërë seks (FOTO 18+)

A duhet të ndërtohet xhamia në qendër të Prishtinës?